Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

azıcık bugün ne giydin topiğindeki kızlara bakim de daha da azimleneyim aklinialirimsmile

ya arkadaşlar yok mu somonun kaç puan olduğunu bilen
bilmiyosanız bilmiyorum diyin bari kaç tane soru sordum ses yok kimseden
topik bu şekilde birbirimizden bilgi almak için değilmi

arkadalsr bende rejim moduna girdim.yazamasam da takip ediyom devamli cuma günü bakicam kac kilo gitmis

ya arkadaşlar yok mu somonun kaç puan olduğunu bilen
bilmiyosanız bilmiyorum diyin bari kaç tane soru sordum ses yok kimseden
topik bu şekilde birbirimizden bilgi almak için değilmi

ben cevap vereyim, karbonhidrat değeri 0 arkadaşım istediğin kadar yiyebilirsin için rahat olsuna.s.

kaliste arada bir muhabbete gel canım, yarın tartı günümüz bekleriz opuyorumnanaktan

bugun tam bir hafta oldu bu diyete baslayali ve 2.100 kg kaybettim
gerçekden bana en uygun diyet buymus 96.8 ile basladim simdi 94.7 yim ve yavas yavas hedefime dogru ilerlemeye basladim
ben makarna ve ekmek hastasiydim bir haftadir yemedim ilk iki uc gun zordu ama artik ekmegi aramiyorum kepek ekmegi ile doyuyorum daha kucuk porsiyonlarla da doyabiliyorum puan sistemi harika bisey .. itiraf edeyim makarnayi ozledim , bi hafta daha yemicem makarna ondan sonra iki haftada bir ogun kendime makarna izin veririm :)
kizlar çoook mutluyum , insallah 20 kilo 30 kilo verdigim gunleri de gorucem .. hepimizin dualari kabul olur insallah

tatlandiricinin da karbonhidrat degeri sifir galiba siz ne dersiniz emin olamadim da ..

ben çayımı ve kahvemi tatlandırıcı ile içiyorum canım, ayrıca zero kolada sıfır 1-2 bardağı geçmediğin sirece kolada içebilirsin denenmiş onaylanmış :lepi:

tüloşş naber sempatiksalakcinni harbiden herşeye balıklama atlıyok yaww olumunekankayizsmile

Canım leslie sansone diye bir kadın walk at home programları var farklı miller için google yazınca çıkıyor. DVD sini indirdim ben akşamları yapıyorum özellikle bacaklar kalça ve karın için çok iyi, tam yürüyüş gibi değil , aerobiksel hareketler ama yaktırdığı kalorilerle 1 saatte 8 km yürümüşsün etkisi yapıyor.

canim ben de google'den aradim ama videolari indirmek icin siteyi bulamadim...nasil bulacam acaba ?

menüm..

sabah =

2 tam ceviz o,5
1 bardak form plus
1 t.kaşığı keten tohumu ?

arada
biraz dil peyniri 1p

öğlen
kabak yemeği 7p
1 kaşık yoğurt 3p
çok az haşlanmış tavuk eti 0p

ara
şekersiz sütlü kahve5p
1 avuç kabak çekirdeği 1p

akşam
kabak yemeği 7p
2 kaşık yoğurt 3p
ve tavuk but 0p

+ 32

akşama form çay ve 4 puanlık kiraz yerim +36

heralde iyidir ?

bugünki menüm :
sabah:
1 dilim ekmek= 12 galiba
50 gr sucuk=1
ve peynir=1

öglen:
100 gr peynir= 1
6 minik top köfte= 1

ara: 100gr peynir

aksam

2 kasik yogurt= 3 puan
6köfte(minik bir sogan vardi icinde)=5
salata=8

33 eger puanlamam dogruysa
45 dk yürüyüs simdiye kadar 2.5 litre su

Son düzenleme:
bende baktım kızlar lesli ye ama indiremedim. 15 dakikalık bir video vardı. çok keyifli hakikaten artık vakit buldukça yaparım bende. onun tam sitesi hangisi acaba?

X