Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

selin abla vazgectim kabak yemegi yapmicam aksama
köfte yapicam: malzemeleri: 1 yumurta 200gr kiyma sanirim tam bilmiom, 1 sogan, tuz karabiber, zeytinyagi (ekmek koymicam)
#
böyle köfte güzel olurmuki izgara silex de kizarticam????? ve kac puan olur?

selinim maşallah şekerim süper ya 30 kilo ne demek ya şöle boydan foton yokmu, salıan salına gösterebileceğin bayanssulusmile hep bizede daha çok motive olur aklında soru işareti olanlarda sorularına cevap bulurlar

Her hafta sağa doğru yenisini yapmak ümidiyle hepinizi öpüyorum, akşam girip listelere bakarım tekrar, hepinizi çok seviyorum.
NOT: Karpuz yemeyin gebertirim :kızgın:

durr ablaaaa
yazdigimi oku gitmeden lütfen

ewet 1 tatlı kaşığı kadar ketçapla yedim sadece ondan aldım puanı sanırım, kendimi tutmasam 3-4 tane yerim sempatiksalakcinni

ben 3 4 tane yiyordum valla. yanında mayonezle hemde mayonezin 1 yemek kaşığı 1 kb.
açık olanından alıyordum marketten.

köfte izgara 1 puan diyor, ama ekmeksiz demi? ve 200gr mi? yoksa bir köfte mi

az önce 4 dilim pastirma yedim 1 puan
1 dilim peynir 0,5p

selam arkadaşlar, uzun süredir yap boz diyetlerle devam ederken sizi görüp bir değişiklik olur mu diye merak edip başladım geçen hafta bu diyete bende...

bir haftada tam 2.1 kilo vermişim ve yaşımda çok genç değil metabolizma artık aşırı yavaş ayrıca insülin ditenci olduğu için çok ama çok zor kilo verebiliyorum... şimdi yeniden motive olmamı sağladı bu verdiğim kilo.... size de kolay gelsin..

Her hafta sağa doğru yenisini yapmak ümidiyle hepinizi öpüyorum, akşam girip listelere bakarım tekrar, hepinizi çok seviyorum.
NOT: Karpuz yemeyin gebertirim :kızgın:

inşallah canım inşallah.
bende öpüyorum seni.
akşam listemi yazıcam bende bu gün iyi gidiyorum.
karpuz yok tabiiii...
kiraz var bundan sonra abartmadan....hihoyyyt
bende kendime bir kahve yapıyım bari ara öğün olsun.
kızlaaaaaar
hadi gelin birlikte içelim kahveleri:içelim:
ayyy ne güzel olurdu valla.
bende çıkıyorum son makina çamaşırı atıcam bitsin artık.
hepiniz öpüldünüz.

ben 3 4 tane yiyordum valla. yanında mayonezle hemde mayonezin 1 yemek kaşığı 1 kb.
açık olanından alıyordum marketten.

hangi marketlerden alıyordun canım, pınarın 5 tanesi 5 lira, seninkinin fiyatı ne kadardı bileyimde bol bol yiyim bana bakın gözüm doymuyor yaa sempatiksalakcinni

kilerden alıyordum canım şu an kilosu kaç para bilmiyorum başladığımdan beri tavuk balık yiyorum. belki akşam çıkabilirsem bakar yazarım.

bu arada aylincim köftenin porsiyonu canım 1 kb.
o da 200 gr bişey olıyor 5 köfte gibi yani.
hadi ben kaçtım kızlar akşam görüşürüz.

izlem ablaa bari sen cvpla :KK43:(

canım köfteyi mi diyorsun, yumurta koydun 0, soğanı puanlandır kıymada yok zaten ızgara yapacaksan sadece soğana ver puan soğan koymassan 0 yani, geçen gün ben öle yaptım tuz karabiber kimyon koydum azıcık kıymaya et köftesi yaptım güzel oldu kola ile yedim yani o kadarda kasma kendini kendine yaparsın relaxxxxx sempatiksalakcinni

kilerden alıyordum canım şu an kilosu kaç para bilmiyorum başladığımdan beri tavuk balık yiyorum. belki akşam çıkabilirsem bakar yazarım.

bu arada aylincim köftenin porsiyonu canım 1 kb.
o da 200 gr bişey olıyor 5 köfte gibi yani.
hadi ben kaçtım kızlar akşam görüşürüz.

tühh yaa izmirde kiler yok ki, bi gittiğim yerlere bakim canım saol...

canım köfteyi mi diyorsun, yumurta koydun 0, soğanı puanlandır kıymada yok zaten ızgara yapacaksan sadece soğana ver puan soğan koymassan 0 yani, geçen gün ben öle yaptım tuz karabiber kimyon koydum azıcık kıymaya et köftesi yaptım güzel oldu kola ile yedim yani o kadarda kasma kendini kendine yaparsın relaxxxxx sempatiksalakcinni

ben zaten relaxim noldu simdi anlayamadim?
tsk ederim sempatiksalakcinni

selinimm ayseebrum cok güzel olmuş kilo çızelgeleriniz en çok da geride bıraktığınız kilolarınızı beğendim darısı başımıza inşallahh

selin abla vazgectim kabak yemegi yapmicam aksama
köfte yapicam: malzemeleri: 1 yumurta 200gr kiyma sanirim tam bilmiom, 1 sogan, tuz karabiber, zeytinyagi (ekmek koymicam)
#
böyle köfte güzel olurmuki izgara silex de kizarticam????? ve kac puan olur?

Aylincim etin yağsızsa zeytinyağı koy sen bilirsin , yumurtada tutması için dağılmaması için iyi olur. Böyle köfte olur yağsız tavada da süper olur , ben bazen soğan yerine sarımsak koyuyorum lezzetli oluyor. Karbonhidrat değeri ekmek koymadığın için normal köfte ile aynı olur , yağsız kızartacağım demişsin bu da ızgara yerine geçer 5-6 köfte için 1 puan verebilirsin kendine , yaklaşık 200 gr eder sanırım.

Aylincim etin yağsızsa zeytinyağı koy sen bilirsin , yumurtada tutması için dağılmaması için iyi olur. Böyle köfte olur yağsız tavada da süper olur , ben bazen soğan yerine sarımsak koyuyorum lezzetli oluyor. Karbonhidrat değeri ekmek koymadığın için normal köfte ile aynı olur , yağsız kızartacağım demişsin bu da ızgara yerine geçer 5-6 köfte için 1 puan verebilirsin kendine , yaklaşık 200 gr eder sanırım.

tsk ederimmm sagol

X