Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

evet olmamış, uygun formatta değil yazdı kk yönetimi :) neyse bi daha baştan yaparım artıkın. url'den itibaren kopyaladım, http den itibaren kopyaladım, parantezleri de kopyaladım hiçbiri olmadı, yalama oldu valla. En baştan denemek lazım.

Canım http ile başlayıp png ile biten alanı kopyalayacaksın , o zaman görünüyor.

selin abla canim acayip birseyler istiyor ne yiyebilirim????
yarin öbüürgün regl günümm

resimler görünse bilgisayarında daha kolay yaparsın akşam evde yapmayı dene görerek kolay oluyor.
benimki güzel oldu heheee...
ne zamandır diğer kızların çizelgelerini kıskanıyordum, artık benimde varzemuszemus

selin abla canim acayip birseyler istiyor ne yiyebilirim????
yarin öbüürgün regl günümm

seni çok iyi anlıyorum canım,
ben böyle olunca kendime tatlandırıcılı türk kahvesi yapıyorum tatlı ihtiyacımı kesiyor.
bir dene sende canım.:içelim:

aaaa harika oldu valla, hepinize çok teşekkürler arkadaşlar, yarım saattir bir yukardakini kopyalıyıp yapıştırıyormuşum hayret bişeyim yaa.

Ağlamak istiyorum, ne uzun bi yol katetmişim, gözlerim doldu :KK43:
Aylin90 peynir ye çay iç, bu halimle bile karışıyorum bak. Vallahi ilerde acayip mutlu olacaksın.

Ağlamak istiyorum, ne uzun bi yol katetmişim, gözlerim doldu :KK43:
Aylin90 peynir ye çay iç, bu halimle bile karışıyorum bak. Vallahi ilerde acayip mutlu olacaksın.

kendinle gurur duyy kaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile

tmm ben cay iceyim barii

bugün hindi burger aldım pınarın, öğlen diyet kola ile yedim gayet iyiydi tadı tavsiye edilir olumunekankayizsmile

sakın bir daha kilo alma canım.
azmin zaferi bu işte çok az kalmış artık..
hep beraber devam ediyoruz.
bizde senin sayende atıcaz bu kiloları.
desteğin için teşekkürler selincim.
kaydirigubbakcemile5

Kilo verince uğur böceğinden tutup bu tarafa çekmiycem heralde di mi, yine aynı adrese girip değiştiricem :))))) Bunu da öğreniyim de.

sakın bir daha kilo alma canım.
azmin zaferi bu işte çok az kalmış artık..
hep beraber devam ediyoruz.
bizde senin sayende atıcaz bu kiloları.
desteğin için teşekkürler selincim.
kaydirigubbakcemile5

İnşallah hayatım. Benim uğur böceğim sona gelirse bir gün, burdan yine ayrılmayı düşünmüyorum, her zaman yanınızdayım hepimizinki sona gelene kadar devam.

X