Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

canım çekti yemek istiyorummm ve yicem galibadelikafadulden

görüyo musun, milletin canı karpuz çekti :))))))))) beni öldüreceksiniz siz yaa.
Ktüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm mafoldumben mafoldumben mafoldumben

kızlar tamamen iyi niyetli koymuştum resmi lutfen sulanmayalım ..sayenizde selinden ilk sopamı yicem kaydirigubbakcemile3

selinim elim karpuza gitti geri geldi temmuzun 15 gibi nişanım var nişan elbisemi düşündüm vazgeçtimyasakkelime

en iisini yamışsın canım bugünden tezi yok karpuzu diyetimden çıkardım bende .yerine kiraz koydum :sinifsinif:

selinim elim karpuza gitti geri geldi temmuzun 15 gibi nişanım var nişan elbisemi düşündüm vazgeçtimyasakkelime

iyi yapmışsın yeme sakın.
bak ben 3 gün mecburen yedim şimdi canım sıkkın.
düşün nişan elbisenin içinde incecik görüneceksin herkes hayran kalıcak.
hadi tam gaz devam.
onun yerine salatalık ye biraz peynirle daha iyi.

selinkilo çizelgeni yapabilmen için önceki sayfalarda mesajım var görmedin heralde hala cizelgen yok canım

arkadas lar beni de unut mayin. bazi kacamaklar yaptim bugünler de ama sizi takip ediyorum.hep. motivasyona ihtiyacimm var.. .yardimci olursaniz sevinirim

Tatlım, seni unutur muyuz hiç, yalnız yediklerini yaz bize lütfen, kaçamak yapan çok nasıl olsa arada kaynarsın bişeycikler olmaz.
Listem evde kaldı, kilo boy bildirimi yapmış mıydın? Yapmadıysan yarın boy ve kilonu yaz, listeden takip daha kolay olur.

iyi yapmışsın yeme sakın.
bak ben 3 gün mecburen yedim şimdi canım sıkkın.
düşün nişan elbisenin içinde incecik görüneceksin herkes hayran kalıcak.
hadi tam gaz devam.
onun yerine salatalık ye biraz peynirle daha iyi.

:enbuyukkk: 55 oluncaya kadar devaaaammmm

selinkilo çizelgeni yapabilmen için önceki sayfalarda mesajım var görmedin heralde hala cizelgen yok canım

sariz, çok çok çok teşekkürler, canımsın, uzun zamandır uğraşıyor yapamıyordum, farkettim mesajlardan çizelgeyi açıkladığını, hala o sayfaya gelemedim, birazdan uğur böcüklü papatyalı çizelge hazırlıycam kendime hehe.

sariz inşallah 55 olacaksın ben inanıyorum sana.
bu arada ne kadar çok uğraşmıştım kilo çizelgesi için sağol valla.

Ktüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm mafoldumben mafoldumben mafoldumben

kızlar tamamen iyi niyetli koymuştum resmi lutfen sulanmayalım ..sayenizde selinden ilk sopamı yicem kaydirigubbakcemile3

en iisini yamışsın canım bugünden tezi yok karpuzu diyetimden çıkardım bende .yerine kiraz koydum :sinifsinif:

aynen, ben de kiraz yiyorum ve tartılmadım ama yeminle giydiğim herşey iyice bollaştı arkadaşlar. cuma'ya bu tezimi doğruluycam, karpuz yemeyinnnnn, et yiyin, alın, resme resim, dişe diş :)))) $tavuk.jpg

aysebru, çizelgemi oluşturdum da nereye yapıştıracağımı bulamadım, bu arada sariz'in yapıştırıdığı resimler görünmüyor bende, işyerindeki bilgisayardan mı acep?

kızlar kaçıyorum şimdilik. herkese az karbonhidratlı ara öünler ve akşam yemeği dilerim. olumunekankayizsmile

imza bölümüne yapıştır diyor da, imza bölümü kk'de mi yoksa o sitede mi, ben mi tuhafım ay herkes yaptı ben bulamadım :p

aysebru, çizelgemi oluşturdum da nereye yapıştıracağımı bulamadım, bu arada sariz'in yapıştırıdığı resimler görünmüyor bende, işyerindeki bilgisayardan mı acep?

canım profilinin olduğu yerde çizelge yazısı varya oraya yapıştıracaksın

evet olmamış, uygun formatta değil yazdı kk yönetimi :) neyse bi daha baştan yaparım artıkın. url'den itibaren kopyaladım, http den itibaren kopyaladım, parantezleri de kopyaladım hiçbiri olmadı, yalama oldu valla. En baştan denemek lazım.

evet olmamış, uygun formatta değil yazdı kk yönetimi :) neyse bi daha baştan yaparım artıkın. url'den itibaren kopyaladım, http den itibaren kopyaladım, parantezleri de kopyaladım hiçbiri olmadı, yalama oldu valla. En baştan denemek lazım.

linkin sonu PNG olucak

X