Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

selincim ben artık cuma yarışına dahil olamam heralde. olsun canımız sağolsun sonraki hafta katılırım. görüşürüz canım kapamak zorundayım gece açarım olursan konuşuruz.

bu diyete başlamak istiyorum bi deftere yediklerimi tutmayı düşünüyorum
6 öğün şeklinde puan sınırını aşmadan yapmayı planlıyorum
gerçekten kilo werdiriyor mu
bir hafta da kaç werdirir mesela ?

SABAH:2 tane sucuklu sahanda yumurta+bir dilim kepek ekmek

ARA ÖĞÜN:1 bardak süt+6 tane kiraz

ÖĞLE: Bişey yemedim uyudum

ARA ÖĞÜN:2 tane kayısı

AKŞAM: yoğurt çorbası +1 parça kızarmış tavuk yedim kızartma bişey olurmuki yaa üşendim haşlamaya baktım annem yapmış hazır benneyaptımki

Aaylincim, bana zorla içirttiğiniz sütlü kahvenin sonuçlarını yazıyorum :) İki kaysı, 100 gr. kadar peynir, daha da etraflıca aramama rağmen yiyecek bişey bulamadım. Valla tıka basa tok hissediyordum kendimi birden midem guruldamaya başladı. Ben daha da içmem siz için vallahi.
Eh ben de senin kekini iki üç puan fazla puan yazmaz mıyım :p
Abov, 46,5 etmiş zaten yazmıyım neyse.

hihi demekki cidden psikolojik bisey ....amaaaniiin ama benim yediklerim ne ara okadar etti senağlama ay moralim bozuldu simdi ben 40a yakinimdir diye düsünüyordum ama 50 yi gecmisim bileeee keki de sayarsak senağlama

bende menümü yazmadan önce aysebruma geçmiş olsun diyorum Allah beterinden korusun.
22.06.2010
sabah peynirli omlet 1p
1 probis 15 p
öğle peynir çay 2 p
akşam tavuk sote
domates salatalık
1 dilim kavun
15 p desek
toplam 33 p

biraz oryantal yapiim dedim cidden etkili 3 dk da acayip terletti.ama ben çok ayakta duramıyorum varislerim yaz günü beni mahvediyor.

hatuuuuun nerdesin aşkım birez yediğin içtiğini yaz bacıım.çıtır oldun kayboldun

arkadaşlar bikaç zamandır sizleri takip ediyorum
maşallah çok iyi gidiyorsunuz
diyetiniz çok mantıklı ama bana göre biraz zor
sanırım uzun süre yapabileceğim bişey değil
başarılar dilerim hepinize
ara ara takip edicem sizleri

asil ben kilomu merak ediyorum kb coook az aliyorum cok dikkat ediyorum ama listemi bura yazamiyorum zamanimmi yok nedir :)

mesela bugünki menü :) 2dilim tam bugday kizartilmis toast 2salamla
sabah: 1 porsiyon ku$ba$i et bi kac catal yogurt
aksam: yarim porsiyon kusbasi et ve bi kac bardak su

dünde bütün gün tavuk yedim :)))

nan seksi balik etli karilar
yeni avatarim nasil? :) az kaldi azzz kurtulcam bu kilocuklardan hehehheh

menüm: 22.06.2010

sabah:

1yumurta
150gr yogurt 6p

ara:

2 sosis 1p

öglen:

haslama tavuk

ara: 300gr Mini Sosis 3p

aksam:

2 isirik Pizza 6p diyim ?selin?
kasar peynir 1p
1 tabak kiymali patlican yemegi 4p

25puan diyelim???

3 litre su
1 wc
45dk yürüyüs

2 ymurta ( 0 krbn )

azcık lor peynir ( 0 krbn )

8 küçük sosis ( 1.5 krbn)

1 dilim ekmek( 7,5 krbn)

yarım domates ( 3 krbn )

2 kase tavuk çorbası ( 10 krbn )

5-6 tane köfteye benzer bişi:) fırında yaptım hazır dı kup kuru oldu ( 2 krbn )

2 küçük dondurma ( 14 krbn)

2 ufak kurabiye (16 krbn)

azcık ta patates haşlaması 20 krbn olsun :)

74 olmuşkaydirigubbakcemile3

GUİDEMMMMMM canım... evde duramıyorum yazın ben[...akşam kayınvalidemdeydik...2 kaşık tavuklu pilav yemek zorunda kaldım ki ben 3 yıldır pilav yemiyordum...mecbur işte, kaynana ya yemesen küsüyo...geldim ,, hemen form çayı içtim, bağırsaklarımda ne kadar az kalsa o kadar iyi canım...yarın da 2 saat dans edr , 0 puan çekersem yırtarım herhalde..sen de durumlar nasıl tatlım?iyi görünüyosun/COLOR]
bende menümü yazmadan önce aysebruma geçmiş olsun diyorum Allah beterinden korusun.
22.06.2010
sabah peynirli omlet 1p
1 probis 15 p
öğle peynir çay 2 p
akşam tavuk sote
domates salatalık
1 dilim kavun
15 p desek
toplam 33 p

biraz oryantal yapiim dedim cidden etkili 3 dk da acayip terletti.ama ben çok ayakta duramıyorum varislerim yaz günü beni mahvediyor.

hatuuuuun nerdesin aşkım birez yediğin içtiğini yaz bacıım.çıtır oldun kayboldun

hatuncum durumlar çok da iyi sayılmaz .3. hafta bitecek ve aman aman bi kilo kaybı yok.gerçi ben çok zor veriyordum.canım tatlı çekmeye başladı benim ya çikolata felan değil de bisküvi neviinden .
ama bırakmayacağım inşallah.
2 saat dans maşallah deyim terin suyun içinde kalıyorsundur mutlaka.
okulda kapandı oğlanı da alıp atıyorsun kendini dışarı ne ala.elazığ çok sıcak oluyor diye biliyorum.1 dönem malatyada okumuştum üniversiteyi orası da çok sıcak oluyordu

1. sabah 1 adet tost 1 domates 1 demet maydanoz 2 dilim salam / öğlen sosis ızgara ayran / ara az şekerli türk kahvesi / akşam kıyma tava 2 kaşık tavuklu pilav roka salatası / gece form çayı

canım pes etme sakın...bazı vücud böyledir...kiloyu tutar tutar bi anda verir....oryantal oynadığımda evet su içinde kalıyorum.....hemen duşa atıyom kendimi.....dediğinde haklısın , ana-oğul paso geziyoruz..elazığ sıcak canım.....biz 2 hafta sonra mersindeki yazlığa geçicez......ter neymiş orda görmek lazım...ama çok faydalı 1 senelik birikmiş toksini atıyom walla
hatuncum durumlar çok da iyi sayılmaz .3. hafta bitecek ve aman aman bi kilo kaybı yok.gerçi ben çok zor veriyordum.canım tatlı çekmeye başladı benim ya çikolata felan değil de bisküvi neviinden .
ama bırakmayacağım inşallah.
2 saat dans maşallah deyim terin suyun içinde kalıyorsundur mutlaka.
okulda kapandı oğlanı da alıp atıyorsun kendini dışarı ne ala.elazığ çok sıcak oluyor diye biliyorum.1 dönem malatyada okumuştum üniversiteyi orası da çok sıcak oluyordu

kayınvalidem çok beğendi beni bu gece.....kızım hep böyle kal daha da kilo alma dedi.....ama oğlu (eşim) kıskançlıktan kuduruyo resmen....homurdandı durdu tüm gece ....manyak mı ne?e sen de yap tutan mı var....7/24 yemekten vazgeçse o da zayıflıycak ama nerde....b

evet tatlım....o yolda hızla ilerliyorum....kabızlığıma çözüm olarak portakallı form çayı içiyorum....SELİNİM zararı yoktur herhalde?

Canım, hoşgeldin, form çaylarının tabi ki hiç zararı yok. Yalnız çok uzun süre kullanımı bağırsak tembelliği yapar diye biliyorum. Eşin napıyo, kıskanıyo mu seni yine :)) Hehehe.

Aysebruuu, aşağıda gördüm ismini, bacaklarının sızısını taa burdan hissediyorum, naptın toparladın mı evi biraz?

X