Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ayseebru cok gecmis olsun arkadasım cok üzüldüm takma sen
sil baştan yaparsın önce yuvana bak arkadasım hepimiz burdayız nasılsa kaldıgın yerden devam edersin sonra...

kızlar vallahi dolmaları börekleri yutupta utancımdan yazamıyor değilim.
gerçi hepsinden yedim ama sıkıntı ve stresten.
pazar akşamı burda oturmuş hem sizlerle sohbet edip hemde yorgunluktan şişen ayaklarımı dinlendirirken, evi su bastı...
sokağımızın yağmur gideri tıkanmış üzerinede çökmüş...
bütün yağmur 5 dakikada eve dolmaya başladı.
çok kötüydü kızlar. bahçede acil durumalr için su motorumuz var ama o da aksi gibi zor çalıştı.
yani pazar gecesinden pazartesi akşamına kadar ev temizledim, ellerim çamaşır sularından çatladı, yorgunluktan ayaklarımın üzerine basaamıyorum.
halada evde ne var ne yok yıkamakla meşgulum.
kızımıda teyzesine gönderdik. çok kötüydü çok.
bu arada diyet uçup gitti tabi ki...
artık yarın sabah başlarım tekrar. umarım bu yorgunlukla yediklerimi yakmışımdır.
işte böyle...
selincim yazmıyorum yediklerimi çünkü ne yedim ne kadar yedim aklıma gelmiyor inan.
akşam tekrar girerim. herkese sevgiler..akannehir:sinifsinif:mafoldumben

sempatiksalakcinni cokkkkkkkkkk cok gecmis olsunnnn, gözümde büyüdü bir hayal ettim simdi durumunuu, allah beterinden korusun yaaa... bu yüzden TR yi sevmiyorum istee :gitme: cok derdi var, trafikti deprem di elektirik kesintisiydi sel felan filan,.... bi cagre bulsunlar yaa

Aylincim, cidden süper gidiyosun, bravo. Cuma'ya kilonu kendiminkinden çok merak ediyorum niyeyse :) Akşam pizzanın üst kısmından (hani kaşardan tutunca komple ele gelir ya) iki üç lokma ye pizza yemiş gibi oluyosun, aynı tadı veriyor. Hamur kısmını da nişanlına yedir, sen kilo verirken o alsın :KK1:

ahh ablamm SÜPER GIDIYORSUN BRAVO yazman bile ölee süper motive ediyorki, cok seviniyorummm, sanirim pizzanin tadina bile bakmicam, onun yerine patlican yemegi yicem.
Kilomu bende merak etmiyor degilimm yanii... önceki gün tartildigimda 87,9 ciktim, upsss agzimdan kacti hehe

canım biz 80-90 topiğinde genel olarak açıkınca şkersiz türk kahvesi içeriz . Bunun bizim iştahımızı kapattığını düşünüyoruz ama demekki beyinde öyle düşündüğümüz için açıkmıyormuşuz bilemiyorum kaydirigubbakcemile3
ben kahveyi sütsüz içemem hiç arada sekersiz sütlü bi neskafe harika oluyor sende dene bence sempatiksalakcinni

evet butterfly benide tok tutuyor gibi geliyor ama iste sütsüz ve tatlandirici olmadanda icemiyorum. Ayrica birde nescafe ictikten sonra daha rahat wc ye gidiyorum gibi

Daha geçen okuduğum bi kitapta kahvenin diyetlerde acıktırıcı etkisi olduğu yazıyordu vallahi kız. Hatta Pazar günü piknikte okumuştum hiç unutmuyorum bir arkadaşım çok içer ona da telefon açtım azalt kahveyi diye :) Bu psikoloji var ya çok değişik bişey, yeminle herşeyin yüzde yetmişi beyinde bitiyor butterfly'cim. Al işte canım çekti, çaycımızı arayım da yapsın getirsin bari. Du bakıyım acıktıracak mı? :) Şu an müthiş tokum.

kaydirigubbakcemile3

iç selincim iç afiyet olsun.sonrada yaz bize açıktınmı açıkmadınmı diye ..bende yazılanlara bakıp kahve yapıyım diyordum ..şimdi öğrendim ya kahvenin açıktırdığını kesin açıkırım ..beyin olayı iflas etti yanii =) neye inanırsak o haklısın valla selincim
bu arada adım tülay canım:kedi:

evet butterfly benide tok tutuyor gibi geliyor ama iste sütsüz ve tatlandirici olmadanda icemiyorum. Ayrica birde nescafe ictikten sonra daha rahat wc ye gidiyorum gibi

aynı etki bendede var sanırım sütlü içtiğimiz için oluyor .sütün bağırsakları çalıştırdığı kanıtlı zaten ..
Aylin demekki biz öyle inandığımız içöin açıkmıyoruz .yoksa bilimsel bişey değil yani kaydirigubbakcemile3

bugün azcık karıltırdım ne kaç krbn bilmiyom sabah ve öğlen yediklerim

2 ymurta ( 0 krbn )

azcık lor peynir ( 0 krbn )

8 küçük sosis ( 1.5 krbn)

1 dilim ekmek( 7,5 krbn)

yarım domates ( 3 krbn )

öğlen de

1 kase tavuk çorbası ( 5 krbn )

5-6 tane köfteye benzer bişi:) fırında yaptım hazır dı kup kuru oldu ( 2 krbn )

1 küçük dondurma ( 7 krbn)

Son düzenleme:
bugün azcık karıltırdım ne kaç krbn bilmiyom sabah ve öğlen yediklerim

2 ymurta ( 0 krbn )

azcık lor peynir ( 0 krbn )

8 küçük sosis ( 1.5 krbn)

1 dilim ekmek( 7,5 krbn)

yarım domates ( 3 krbn )

öğlen de

1 kase tavuk çorbası ( 5 krbn )

5-6 tane köfteye benzer bişi:) fırında yaptım hazır dı kup kuru oldu ( 2 krbn )

1 küçük dondurma ( 7 krbn)

ven_har dondurmayı hüpletmişsin gene sempatiksalakcinni

ven_har dondurmayı hüpletmişsin gene sempatiksalakcinni

he valla öle oldu.ama napıyım 7 krbn bişi olmaz.akşama da misafirim var kurabiye yapıcam çayın yanına.ondan da 2 tane yerim gibime geliyo.aman sus selin duymasın aramız da kalsınkaydirigubbakcemile3

he valla öle oldu.ama napıyım 7 krbn bişi olmaz.akşama da misafirim var kurabiye yapıcam çayın yanına.ondan da 2 tane yerim gibime geliyo.aman sus selin duymasın aramız da kalsınkaydirigubbakcemile3

hahahaha bu gidişle selin seni bir güzel sopalayacak cuma günü kaydirigubbakcemile3

ozaman böyle düsünmeye devam cünkü sütlü neskafeyi coook seviyorum :kahve:

bugün yediklerim:

sabah: 1.5 dilim ekmek; 2 dilim pastirma; 1 yumurta; 2 kasik cökelek peyniri
ara: seftali
Öglen: 3 yemek kasigi karnibahar
ara: peynir veeeeeeeeeeee veeeeeeeeee yarim dilim kek :kedi: (kendim yaptim bu nedenle baskalarina sunmadan kendim tadina bakmam gerekti :KK1: )
aksam: izgara tavuk ve salata (domates, salatalik, göbek ve peynir)

gec saatde bisiler yeme ihtiyaci duyarsam kahve icerim yada peynir yerim :)

Bende menümü yaazıyım ...

Sabah =
sucuklu yumurta - 1 p

öğlen

sosis ,kaşarpeynir 1 t.kaşı mayonez ve 2 küçük turşu - 4p

ara
şekersiz sütlü kahve -5p

akşam
hiç açıkmadım biraz kiraz ve 6 erik yedim -12p

+ 22

akşama açıkırsam biraz peynir ve 2 dilim karpuz yerim -10 puanda burdan

32 günü kapatmış olurum

Bende menümü yaazıyım ...

Sabah =
sucuklu yumurta - 1 p

öğlen

sosis ,kaşarpeynir 1 t.kaşı mayonez ve 2 küçük turşu - 4p

ara
şekersiz sütlü kahve -5p

akşam
hiç açıkmadım biraz kiraz ve 6 erik yedim -12p

+ 22

akşama açıkırsam biraz peynir ve 2 dilim karpuz yerim -10 puanda burdan

32 günü kapatmış olurum

Hiç ekmek yemediği halde acıkmamış bir yarışmacımız arkadaşlar :) Ve puanlarını da fazla fazla vermiş kendine, birileri görüp örnek almalı bence.sempatiksalakcinni

Hiç ekmek yemediği halde acıkmamış bir yarışmacımız arkadaşlar :) Ve puanlarını da fazla fazla vermiş kendine, birileri görüp örnek almalı bence.sempatiksalakcinni

Ayy utandım yaa :kedi: kaydirigubbakcemile3

sağol selin yaa ..ben normaldeazda olsa herşeyle ekmek yiyen bi insanım ..hazır böyle bi diyete başlamışken kendimide bu huyumdan vazgeçirmeye çalışıyorum açıkçası .ekmeksizde yemeklerden keyf alınır mantığını beynime işliyorum =)
bugün 8 gün doldu bu diyete başlayalı ve sadece 1 dilim ekmek yedim oda ilk gündü sanırım :sinifsinif:

ozaman böyle düsünmeye devam cünkü sütlü neskafeyi coook seviyorum :kahve:

bugün yediklerim:

sabah: 1.5 dilim ekmek; 2 dilim pastirma; 1 yumurta; 2 kasik cökelek peyniri
ara: seftali
Öglen: 3 yemek kasigi karnibahar
ara: peynir veeeeeeeeeeee veeeeeeeeee yarim dilim kek :kedi: (kendim yaptim bu nedenle baskalarina sunmadan kendim tadina bakmam gerekti :KK1: )
aksam: izgara tavuk ve salata (domates, salatalik, göbek ve peynir)

gec saatde bisiler yeme ihtiyaci duyarsam kahve icerim yada peynir yerim :)

Aaylincim, bana zorla içirttiğiniz sütlü kahvenin sonuçlarını yazıyorum :) İki kaysı, 100 gr. kadar peynir, daha da etraflıca aramama rağmen yiyecek bişey bulamadım. Valla tıka basa tok hissediyordum kendimi birden midem guruldamaya başladı. Ben daha da içmem siz için vallahi.
Eh ben de senin kekini iki üç puan fazla puan yazmaz mıyım :p
Abov, 46,5 etmiş zaten yazmıyım neyse.

Ayy utandım yaa :kedi: kaydirigubbakcemile3

sağol selin yaa ..ben normaldeazda olsa herşeyle ekmek yiyen bi insanım ..hazır böyle bi diyete başlamışken kendimide bu huyumdan vazgeçirmeye çalışıyorum açıkçası .ekmeksizde yemeklerden keyf alınır mantığını beynime işliyorum =)
bugün 8 gün doldu bu diyete başlayalı ve sadece 1 dilim ekmek yedim oda ilk gündü sanırım :sinifsinif:

vallahi, sabrına hayran kaldım canım yaa. akşam kurabiye yemeyi planlayan arkadaşlarımız keşke yemeden önce girse de nete, şu satırları okusa laelaelaelaelae, tekrar tebrik ediyorum şekerim.

kızlar, hepinize teşekkür ederim sağolun.
4 5 makina çamaşırım daha kaldı sonra bitiyor inşallah.
bir sigara molası verdim sizlere bakiyim dedim.
diyetim bozuldu bir ona yanıyorum aslında ama yarın sabah başlıycam kesin.
küçük kızımın bir lafı var çok gülerim çok da hoşuma gider..
sizi seviyorum vallaki billaki.
yarın tam gaz dönüyorum inşallah. bu arada şöyle bir baktımda hepiniz süper gidiyorsunuz..
harikasınız kızlar..olumunekankayizsmile

X