Karataylı Günlüğüm...

pofu

Karma Astrolog
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
15.824
19.759
slm kızlar,beni tanıyan tanıyor,hatta bi tane daha günlüğüm var ama saçma sapan bişey oldu orası..bu ara çok kilo aldım (tahminen 72 falan :KK43:) malum okul olunca böyle oluyor..herşeyin zamanı kısıtlı,karışık,bazen yemek yiyosun bazen yiyemiyosun helede sınav zamanları..işin özeti kilo aldım çookkk :KK43: ve şuan herkesin alay konusu oldum (saolsun benim göbek biraz genişliyor kilo alınca)
şu ana kadar yapmadığım diyet kalmadı :)
dukan amcayı yaptım sıkıldımmm bıraktım
kendi diyetim vardı baya uzun zaman yaptım 64 ü gördüm sonra bazı nedenlerden yine yedim
karatayı yaptım ve en beğendiğim diyet bu oldu çok da güzel kilo verdim hani, 1 haftada ama sınavlar falan derken yine uçtu gitti

şimdi tekrar karataya başlamak istiyorum hatta bugün öğleden sonra başladım bile :)

yapmam gerekenleri her ne kadar biliyor olsam yine kitabı bi okuyup özet geçicem
bu arada final haftasındayım maalesef ve 1.5 hafta sonra 1 aylık tatilim var anlıycanız karatayı rahatlıkla yapabileceğim :)

bana katılmak isteyen olursa paylaşımlarda bulunuruz olmazsada tek başıma takılırım artık :)

slm kızlar,beni tanıyan tanıyor,hatta bi tane daha günlüğüm var ama saçma sapan bişey oldu orası..bu ara çok kilo aldım (tahminen 72 falan :KK43:) malum okul olunca böyle oluyor..herşeyin zamanı kısıtlı,karışık,bazen yemek yiyosun bazen yiyemiyosun helede sınav zamanları..işin özeti kilo aldım çookkk :KK43: ve şuan herkesin alay konusu oldum (saolsun benim göbek biraz genişliyor kilo alınca)
kendi diyetim vardı baya uzun zaman yaptım 64 ü gördüm sonra bazı nedenlerden yine yedim
karatayı yaptım ve en beğendiğim diyet bu oldu çok da güzel kilo verdim hani, 1 haftada ama sınavlar falan derken yine uçtu gitti

şimdi tekrar karataya başlamak istiyorum hatta bugün öğleden sonra başladım bile :)

yapmam gerekenleri her ne kadar biliyor olsam yine kitabı bi okuyup özet geçicem
bu arada final haftasındayım maalesef ve 1.5 hafta sonra 1 aylık tatilim var anlıycanız karatayı rahatlıkla yapabileceğim :)

bana katılmak isteyen olursa paylaşımlarda bulunuruz olmazsada tek başıma takılırım artık :)

hoş geldin pofum ben burdayım ama bu sefer yarı yolda bırakıp gitmek yok.:KK45:

ben diyet yapamiyorum artiik :KK43: madem spor yapayim pofum da vucudum skilassin en azindan bi fark olur :KK1:

böyle dediysen kesin pes edecen demektir:KK1:

gülüüüm kiiizz deme öyle :KK1: valla gülüm gecti bizi pofuu aldi basini gidiyor cöp gibi kaldii

spor yapayim bari dedikten sonra ,
25 mekik,25 kollari ve bacaklari acip kapayarak hoplama, 25 squat, 100 ip atlama, 10 ar saniye periyotlarla 120 saniye parmak ucunda durma, her iki bacagi 25 e defa germe ve capraz olarak 25 ayagi kaldirip ele degdirip indirme hareketi yaptim az önce :) bu kadari bile kardir diyip basladim simdiden :KK1: aslinda jillian yapmak istiyorum ama cok skliyorum ben onu yaparken yaa. yavas yavas arttirsam faydasi olur mu acaba bu yaptigim hareketlerin bilemediim.

Son düzenleme:
böyle dediysen kesin pes edecen demektir:KK1:
yyaaaa amaa etmicemm valla :KK1: ya ben dengesiz biriyim ondan oluyor hep :KK1:

spor yapayim bari dedikten sonra ,
25 mekik,25 kollari ve bacaklari acip kapayarak hoplama, 25 squat, 100 ip atlama, 10 ar saniye periyotlarla 120 saniye parmak ucunda durma, her iki bacagi 25 e defa germe ve capraz olarak 25 ayagi kaldirip ele degdirip indirme hareketi yaptim az önce :) bu kadari bile kardir diyip basladim simdiden :KK1: aslinda jillian yapmak istiyorum ama cok skliyorum ben onu yaparken yaa. yavas yavas arttirsam faydasi olur mu acaba bu yaptigim hareketlerin bilemediim.

olur cnm olur olmazmıııı
jillian ben çok seviyodum ya hatun iidi de işte :KK1:
plates yap sıkılaşmak için cnm ebrunun videoları var nette ben onunla yaptım baya bi zaman :)

yyaaaa amaa etmicemm valla :KK1: ya ben dengesiz biriyim ondan oluyor hep :KK1:

olur cnm olur olmazmıııı
jillian ben çok seviyodum ya hatun iidi de işte :KK1:
plates yap sıkılaşmak için cnm ebrunun videoları var nette ben onunla yaptım baya bi zaman :)

:KK1: nasip kismet artikin :KK1:

bugün sabah normal kahvaltımı ettikten sonra kardeşim ve annemin dalga konusu olduğum için çok dokundu bee zaten kaç gündür alay malzemesi oldu şu koca göbeğim :KK43: bende diyete başlamaya karar verdimmmmm

sabah 11 gibi kahvaltı ettim (dün ders çalışmaktan o kadar yorulmuşum kiii sabah 9.20 de anca kalktım yataktan :):)) neyse işte
öğlen yemedim malum geç kahvaltı oluncaaaa

arada 1 küçük muz yedim

akşam:1 tabak zeytinyağlı ıspanak bi kaç kaşık da yoğurt yedimm

az önce de 1 nescafe içtim

ben çok su içtiğim için sayısını yazmıyorum (yaklaşık 2.5 l belki daha fazla)

bu diyetteki avantajım:çayı şekersiz içiyorum,sebzeyi çok seviyorum tabi etide,alerjim yok,ekmek benim için çok önemli bi gıda değil olmasada olur,kuruyemişi çok seviyorum ve bol bol su içiyorum

ilk yarım günüm böyleydiii
yok abi yokkk verceeemmm valla bu ne yaaa herkesin alay konusu oldum :KK43:

Ewet şekerlerim karatayli günlerime başladim :) hadi bakalım

Hemen menülerimi yazayim:)
Sabah geç kalktığım için geç kahvaltı ettim onun için öğlen yok :)
Kahvaltı kkk
(kahvaltıyı açayım)
3 bardak şekersiz çay
marul-havuç-biber
az peynir
yarım muz
1-2 dilim portakal-elma
3 tane kurukayısı
avuç içi kadar fıstık (tuzsuz)
8 tane zeytin

Arada 1 nescafe

Akşam
Bi tabak yoğurtlu çorba
4 tane kızartma biber
salata

Gün boyu bol su içtim yatana kadar da içerim

Çok acıkırsam da proteinli bişeyler atıştırırim
Akşam 8 den sonra bişey yemek yok :)
Şimdilik bu kadar

Son düzenleme:
kahvalti(10:15)
2 adet peynirli, 1 adet pastirmali sigara böregi,
domates- salatalik (zeytinyagli),
2 lokma tam yagli b. peynir,
1 lokma tulum peyniri,
1 ince dilim kasar,

saat(14:45)
1 fincan nescafe 3 ü 1 arada,
1 kuru incir

aksam(17:45)
1 tabak pesto soslu makarna,
100 gr yogurt

yatmadan belki 1 elma yerim. sabah 1 bardak elma sirkeli su ictim bu arada :) belki yatmadan da icerim karar vermedim.
her istedigimi yiyerek hic biseyden mahrum kalmayarak kilo vermeye kararliyiimm. su son kilolar yapisti kaldi üstüme koca bogazim yüzünden. tartilmayi düsünmüyorum ama uzun süre. hadi bakalim ne olacak :)

Son düzenleme:
suan bende 71 kiloyum ve bi turlu diyete baslayamıyorum bi ara verdim 66 kiloya kadar ama geri aldım
yeni uye oldum siteye konuyu gorunce damladım :)
menun gayet guzel gorunuyo konunu okuduktan sonra yarın bende baslamaya karar verdim :124:

kahvalti(10:15)
2 adet peynirli, 1 adet pastirmali sigara böregi,
domates- salatalik (zeytinyagli),
2 lokma tam yagli b. peynir,
1 lokma tulum peyniri,
1 ince dilim kasar,

saat(14:45)
1 fincan nescafe 3 ü 1 arada,
1 kuru incir

aksam(17:45)
1 tabak pesto soslu makarna,
100 gr yogurt

yatmadan belki 1 elma yerim. sabah 1 bardak elma sirkeli su ictim bu arada :) belki yatmadan da icerim karar vermedim.
her istedigimi yiyerek hic biseyden mahrum kalmayarak kilo vermeye kararliyiimm. su son kilolar yapisti kaldi üstüme koca bogazim yüzünden. tartilmayi düsünmüyorum ama uzun süre. hadi bakalim ne olacak :)
Kiizzz o sigara börekleri ve makarna ne iş

suan bende 71 kiloyum ve bi turlu diyete baslayamıyorum bi ara verdim 66 kiloya kadar ama geri aldım
yeni uye oldum siteye konuyu gorunce damladım :)
menun gayet guzel gorunuyo konunu okuduktan sonra yarın bende baslamaya karar verdim :124:

sende hoş geldin cnm :)
bende 73 olmuşummm maşallaaahhh :KK1: şişmiş fil gibiyim yaniii :KK1:

Son düzenleme:
X