Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Çok şükür rabbim daha iyi etsin inş

Gecmis olsun canim seni gayet iyi anlayabiliyorum.zor bir zamandi senin icin cok sukur bugun sorununda kalmadi.allahu teala bazen bizi gercekten iyi bir sinavdan geciriyor.

İkinci kizimi dogum yaptim.adana balcali unv de .ilk gun sorun yoktu daha sonraki gun sarilik basladi ve 10 gun sariligi dusmedi.kuzumu kuvezden alamiyordum alsamda aglayarak seviyordum simdi bile inanin gozlerim doluyor yazarken..allah yardim etsin ne durumlar var gercekten bazen nankorluk yapiyoruz..cocuk uyutmadi cocuk durmadi falan filan deyip..en azindan yanimizdalar sagliklari yerinde cok sukur...

Kaçamaksız 29. Gün
Sabah
Yumurta salatası
Zeytin
Peynir
Yer fıstığı
Sütlü kahve
1 küçük mandalina
Akşam
Çorba
Balık
Küçük parça helva
Anacim bugun bende balik yedim.ustuende helva yedim resmen bayilmis kalmisim.gelmiyor bana helva valla.seker agzimi kece gibi yapiyor ..artik balik yemeyecegim...ARTİK Sevmeyecegim hahhaha

Anacim bugun bende balik yedim.ustuende helva yedim resmen bayilmis kalmisim.gelmiyor bana helva valla.seker agzimi kece gibi yapiyor ..artik balik yemeyecegim...ARTİK Sevmeyecegim hahhaha
Balık yemek Laz'ım bende helva yiyemiyorum ağır geliyor çok küçük parça yedim bende

F Fyyy canim aksama dogru servisteyken atim dedim sarjim kalmadi hakkini helal et.normal mercimek koftesini nasil yapiyorsan bunuda bulgursuz yapacaksin bulgur ekleme yok sadece mercimegi bekleteceksin cekmesi icin sonrada diger malzemeleri dograyip sikacan..dur ben cuma gunu yapayimda gor

Baktim arastirdim Tahin daha mantikli geldi bana.bugun aldim bende taze cekilmisinden.cekilmemisini bulamadim aslunda.bunlarin bide kepeklisi kepeksizide var..kac cesit tahin var bir bilseniz.17 tl te aldim kilosunu...mesela bime git 700 gr i 6.95 tl yr satiyorlar ama. Ne var icindeki bu kadar ucuz?

- ithal susam var arkadaslar oyuzden ucuz.

Çok şükür maşallah Allah acılarını göstermesin.

Aynen canım bana bakmak zor olmuyo mu diyolar evet oluyo ama brn onları yanıma alabilmek için çok bekledim. Neler gördük hastane çok şükür Rabbim sağlıklı bi şekilde verdi yavrularımızı.

Merhaba öncelikle arkadaşlarım..

Pazar gunu evime döndüm. Ama o günden beri çok zor durumdayım.Ben Erzurum un bir köyünde öğretmenim. Biz yokken -37 yi görmüş buralar... Hak böyle olunca tesisatta sıkıntı yaşanıyor. Mutfağın tesisatı donmuş. Bulaşıkları banyoda yıkıyorum. Yemeği yattığımız odada yapıyorum. Kaç gündür doğru düzgün yemek yemedim. Aklım ve kalbim sizlerleydi haber vermediğim için özür dilerim. Dilerseniz çıkarabilirsiniz beni ya da cikardiysaniz da sorun değil. Hepinizi seviyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…