Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Karatay usulü beslenmeye başlamadan önce çok sağlıksız beslendiğimi anladım. Yeşillik yok ceviz fındık fıstık nadiren yeniyo yemek bulamadınmı yap hamur işini kahvaltıya yap kızartmayı vücut napsın hep halsiz hep hasta ama şimdi öylemi miss gibi bi sabaha uyan yatana kadar enerji güç ohhh hayat karataycılara güzel:halay:

Bu arada eşim bana katıldı Karatay a başladı bugün Leslie yaptık 2 mil birlikte inş devam eder

selam arkadaşlar çok yoğun çaılışıyorum sizlere çok katılamıyorum ama okumaya çalışıyorum
yatılı misafirim var ve yemekleri o yapıyor bu şartlarda ben nasıl diyet yapacammo_O:kızgın:
Allah yardımcın olsun iş dönüşü birşeyler yapabilirsin istersen

İki erkek bi kız. Hamileliğim çok zor geçti iki ay hastanede yattım erken doğum riskinden bebişler küvezde kaldı bi tanesi iki ameliyat geçirdi o yüzden korku var düşünmüyorum yoksa 4 çocuk istemişimdir hep

Kızlar benim annemler geldi. Dip köşe temizlik yapıyoruz çok giremem artık izinli sayın beni 10 gün olur mu

İki erkek bi kız. Hamileliğim çok zor geçti iki ay hastanede yattım erken doğum riskinden bebişler küvezde kaldı bi tanesi iki ameliyat geçirdi o yüzden korku var düşünmüyorum yoksa 4 çocuk istemişimdir hep
Şimdi iyi dimi bebeklerin durumu canım ne kadarlık oldular.? Çok geçmiş olsun. Ben de yatarak hamilelik geçirdim çok zor ama evlat için herşeye değer tabi. Kıyamam ne ameliyatı oldu kuzucun.? nasil üzücü günler geçirmişsin. Yeni lohusa bir anne için bebegin kuvezde olması ameliyat vb. Seyler hic kolay değil.

Hamd olsun atlattık sağlık sorunlarını iyiler şimdi. 9 aylık oldular. 23 haftayı evde yatarak 7 haftayı hastanede yatarak geçirdim. Zor günlerdi ama atlattık. Küvezde olcAklarına hazırlamıştım kendimi ama ameliyat çok yıprattı. Enfeksiyon a bağlı baiırsağında yırtılma oldu

Hamd olsun atlattık sağlık sorunlarını iyiler şimdi. 9 aylık oldular. 23 haftayı evde yatarak 7 haftayı hastanede yatarak geçirdim. Zor günlerdi ama atlattık. Küvezde olcAklarına hazırlamıştım kendimi ama ameliyat çok yıprattı. Enfeksiyon a bağlı baiırsağında yırtılma oldu onun için 20 günlükken ameliyat oldu oğluşum. Şükür iyi şimdi

Kaçamaksız 29. Gün
Sabah
Yumurta salatası
Zeytin
Peynir
Yer fıstığı
Sütlü kahve
1 küçük mandalina
Akşam
Çorba
Balık
Küçük parça helva