Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kaçamaksız 27. Gün
Sabah
Konserve menemen
Peynir
Zeytin
Yeşillik
1 muz canım tatlı istiyordu
1 büyük sütlü kahve
Yer fıstığı
Akşam
1 kase tarhana çorbası
1.5 tabak etli kuru fasülye
Yoğurt

Kizlar yarin ins herkeste eksilri giruruz.ama simestr da bitti ve spora artik baslamamiz gerekli ben bi haftadir soguktan astim.ama inanin burasi acayip soguk.

Artik havalarda isinmaya basladi.yarindan itinaren hem kosu bandi hemde jilliana baslayacam

Laftan cok icraata yonelmeliyiz

Ayriyeten listede olup yazmayan arkadaslarida guncelleyecem bu konuda birlikte karar verelim sizin dusunceniz nedir

Yarin ayin 7si bu ayi iyi degerlendirmemiz gerekli..saglikli bi sekilde 3-4 kilo verebiliriz eger siki bir spor programini uygularsak

İyice saldim kendimi sporumu aksattim.

İlkonce kendime sonra size saygimdan sozumuzun arkasinda olmam gerekli.bahaneler onumuze gecmemeli.

Guzel elbiseler saglikli bir vucut

Evettt eksi çıkarız inşallah... Yazmayanları çıkar canım gelirlerse eklersin. SevdaLinka ayın 6 sında bomba gibi geliyordu ama belki yarın gelir.

Benim annemle babam gelecek yarın. Bakalım onlar varken yapamam sanırım spor. Çünkü odamın birinin termostatı bozuk kalorifer yanmıyor. Diğer odada babamlar yatar oturur. Yatak odasına yeterli alan yok. Çocuk odasında deneyeyim bakalım salon kadar rahat olmasa da hiç yapmamaktan iyidir.

Bende spor yapsam iyi olacak daha hızlı gidecek kilolar

Aslinda buraya katilan veya katilmak isteyen arkadaslari baska gruplardada gordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…