Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben de şimdi bitirdim peşime takılan var mı diye bakmaya geldim. Neyse 7 dk da kar. Benim bebeğe eşim bakarken yapıyorum mecbur. Ohhh kaç gündür yapmıyordum iyi oldu. 3 mil yaptım bu arada. Sen hangisine başlamıştın.

Bende 3 mile başlamıştım. Belim ağrıyo iki haftadır hem onu zorlamal istemiyorum hemde beniç üçlüyü idare edemiyorum. Etrafımda hep birileri var onlara çarpıp duruyorum sonra pes edip bırakıyorum

Bende 3 mile başlamıştım. Belim ağrıyo iki haftadır hem onu zorlamal istemiyorum hemde beniç üçlüyü idare edemiyorum. Etrafımda hep birileri var onlara çarpıp duruyorum sonra pes edip bırakıyorum

Kizlar dunku yorgunlugum belki inanmayacaksiniz ama halen devam.ediyor.
Yarin is var dus alip yatacam.

Kaçamaksız 23. Gün
Akşamı yazıyorum sabah ve ara öğünü yazdım
Yarım kase kırmızı mercimek çorbası
5 ızgara köfte
Salata
Ayran
Üzerine sütlü kahve
4 km yürüyüş

Yarın ara öğün düşünmüyorum ama kızım uyursa tabi ateşi var onunla ilgileniyorum

Kaçamaksız 23. Gün
Akşamı yazıyorum sabah ve ara öğünü yazdım
Yarım kase kırmızı mercimek çorbası
5 ızgara köfte
Salata
Ayran
Üzerine sütlü kahve
4 km yürüyüş

Ben dışarda hiç mercimek yemem içime patates un katıyorlar hemen acıkıyorum... Maşallah tatilde bile dikkat ediyorsun sen kaptın bu işi

Ben dışarda hiç mercimek yemem içime patates un katıyorlar hemen acıkıyorum... Maşallah tatilde bile dikkat ediyorsun sen kaptın bu işi
Öyle mi bilmiyordum içinde onların olduğunun bir daha yemem verecek kilom çok birde okudukça zararlarını yiyesim gelmiyor

Benim kız sabaha kadar ağladı. Sabah 8 de uyudum. 10,da kalktım. İğnelerini komşum vuruyor ona iğne yaptırdık. Şimdi kahvaltı hazırlayacağım. Bakalım kaçta otururum başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…