Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlarrrr neredesiniz.
ilçedeydim yeni geldim daireye..
bugun ilçe müdürünün ikramı üzerine leptinim gitti ama tabi çaktırmıyorumda.bize seçme sansıda vermedi.maalesef istemeden dibek kahvesini içtim.şekerliydi iğrene iğrene içtim kızlar..şeker artık bana çok tuhaf geliyor.
canan karatay diyorya zehir aynen zehir gibi geçti

ilçedeydim yeni geldim daireye..
bugun ilçe müdürünün ikramı üzerine leptinim gitti ama tabi çaktırmıyorumda.bize seçme sansıda vermedi.maalesef istemeden dibek kahvesini içtim.şekerliydi iğrene iğrene içtim kızlar..şeker artık bana çok tuhaf geliyor.
canan karatay diyorya zehir aynen zehir gibi geçti

Evet yaa bazen ben eşimin bardağıyla karıştırıyorum iğrenç geliyor çayda kahvede. Ama tatlı yerim istesem. O iyi gider. :KK70:

Yarın ara öğün düşünmüyorum ama kızım uyursa tabi ateşi var onunla ilgileniyorum
cok gecmis olsun canim

Sağol canım ayağa kalktı çok şükür bu gün. Keyfi yerine geldi. 3 iğnesi kaldı inşallah daha iyi olacak.
inşaallah daha da iyi olur
tuanairem tuanairem haklisin canim pasta borek kutlamasindan vazgectim kiyafet alacagim
Kizlar dun bir dilim ciss yedim. Sadece bir dilim ama sabah baskule baktigimda gece leptinin bosa gittigini gordum

Benim kız sabaha kadar ağladı. Sabah 8 de uyudum. 10,da kalktım. İğnelerini komşum vuruyor ona iğne yaptırdık. Şimdi kahvaltı hazırlayacağım. Bakalım kaçta otururum başına.
Geçmiş olsun canım ya çocuklar hasta olunca zor oluyor tabi 2 gündür bende öyle uğraştım

Kaçamaksız 24. Gün
Sabah
Yumurta çırpılmış pişmiş
Peynir
Zeytin
Yeşillik
Fındık
Sütlü kahve
1 er dilim portakal greyfurt mandalina
Akşam
Ekmeksiz İskender
Bol salata
1 yeşil elma
Büyük sütlü kahve

Kaçamaksız bitti şükür tatil eve geçiyorum bugün inş kilolar gitmiştir gerçi meyve yedim ama hiç cıss yemedim bugün de meyve yediğim için 8 km yürüdüm

X