Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben de akşama yazdan yaptığım taze fasulye konservesinden yemek yaptım.
Şalgam ne kızlar hiç görmedim bile ben.

Kizlar aksam yemegimi yedim.dinlenme safhama gectim...

Aksamki menum
Karnabahar mantisi(cok lezzetli olyo tavsiye ederim)
Mercimek corba ve salata

Bugundr jillian micheals 30 days shread level1. 3.gunu biter.guzeldi tavsiye ederim.yarin sabah erken kalkmam gerek ben yatiyorum kizlar allah rahatlik versin

Bugundr jillian micheals 30 days shread level1. 3.gunu biter.guzeldi tavsiye ederim.yarin sabah erken kalkmam gerek ben yatiyorum kizlar allah rahatlik versin
Canım her gün aynı video mu yoksa her gün farklı farklı videolar mı var. Benim 3 aylık bebek sezaryen oldum dikişlere zararı olur mu acaba.

Canım her gün aynı video mu yoksa her gün farklı farklı videolar mı var. Benim 3 aylık bebek sezaryen oldum dikişlere zararı olur mu acaba.
30 gun suruyo program.10 gun level 1 10 gun level 2 kalan 10 gundede level 3 yapiliyor.sezeryanli oldugun icin sorun olabilir.leslie senin icin daha uygun bence
3mil daha uygun daha rahat

e2789f4a-dafb-49a7-9362-c0c4726b1d88

Ben de internetten kitap sipariş edecektim Karatayın beslenme tuzaklarından kurtuluşu da attım sepete bakalım. Aklımın bir köşesinden kek kurabiye çıkmıyor. Yemiyorum ama aklımdan çıkaramıyorum :KK43:

SAĞLIKSIZ GIDALARIN TEMİZLENMESİ:

Önce ekmek kutunuzdankurtulmakla işe başlayın. Sonra erzak dolabınızı elden geçirin. Pirinç, makarna, şehriye, her tür un, iç bakla ve şeker varsa dolabınızdan çıkarın.

Şimdi sıra buzdolabınıza geldi. Buzdolabınızı paketlenmiş ürünler, eritme ve krem peynirler, hazır yoğurt, süt tozu, krema, hazır soslar, varsa tost ekmeği, her türlü meşrubat, meyve suyu, sucuk, salam, sosis gibi işlem görmüş et ürünleri, marketten alınma tavuk ve yumurta, her türlü şarküteri ürünlerinden arındırın.

Kavun, karpuz, incir ve dut gibi Glisemik İndeksi Yüksek meyveleri ve mevsimsiz sebze ve meyveleri buzdolabınızdan çıkarın.

Mutfağınızdan bisküviler, galetalar, tatlı-tuzlu kurabiyeler, cipsler, çikolatalar, şekerleme ve lokumlar, yapay veya doğal tatlandırıcılar, sakızlar, şekerli ve şekersiz reçeller, şuruplar, bal, pekmez, hazır çorbalar, ayçiçeği ve mısırözü yağları, patates, kavrulmuş kuru yemişler gibi sağlıksız ne varsa her şeyi atın.Poşet çaylar, granül kahveler de mutfağınızdan çıkmalı.

Canan Hanım kitabında bazı karbonhidratlar için sınırlama getirmiştir. Örneğin bulgur pilavı için "2-3 kaşık yiyebilirsiniz" derken bazı arkadaşlar öğlen akşam tabaklar dolusu bulgur pilavı yerlerse kilo veremezler. Ayrıca düşük glisemik indeksli besinlerden fazla miktarda yendiğinde yüksek glisemik yük oluştuğunu da unutmamak lazım.

Ben de internetten kitap sipariş edecektim Karatayın beslenme tuzaklarından kurtuluşu da attım sepete bakalım. Aklımın bir köşesinden kek kurabiye çıkmıyor. Yemiyorum ama aklımdan çıkaramıyorum :KK43:
bende karatay mutfağı kitabı var.kek kurabiye tarifleri var aslında ben bi bakım buraya atacam

X