Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

onada alışırız inanki.suyun faydası vardır tabi.bide emziriyosun su tüketimin gayet güzel

Ben bugün 10 da yaptım kahvaltımı. 18.00 e kadar dayanırım inşallah. Şu an aç değilim ama birşeyler atıştırasım var.tabii atıştırmayacağım. Çayla geçiştireyim bari..

Ben bugün 10 da yaptım kahvaltımı. 18.00 e kadar dayanırım inşallah. Şu an aç değilim ama birşeyler atıştırasım var.tabii atıştırmayacağım. Çayla geçiştireyim bari..
kendi planını yap.sabah kahvaltını 9 da bitir mesela.en azından araya yarım ögün koyabilesin.emziriyosun sonuçta.bu şekilde açlığını bastırabilirsin.isterseniz tablo halinede getirebiliriz

kendi planını yap.sabah kahvaltını 9 da bitir mesela.en azından araya yarım ögün koyabilesin.emziriyosun sonuçta.bu şekilde açlığını bastırabilirsin.isterseniz tablo halinede getirebiliriz

3 çocukla plan olmuyor ki canım yaa. Çayı kaç kere ısıtıyorum bir bilsen sofraya oturana kadar. Öğleden sonra büyük okuldan geliyor bebeği oyalıyor biraz öyle rahatlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…