Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Selam kizlar
1 haftada memlekette kilo alip dondum.Neyse veririm inşallah tekrar. Bulabildigim butun organik seyleri de topladim getirdim. Peynir yag konserve...

En iyisini yapmissin canim. Sonucu bizimle paylas ben de merak ettim
Benim
Öğleden sonra alacağım sonuçları bakalım canım. Daha önce karaciğerimden gitmiştim bişey çıkmamıştı ama işte kafam rahatlasın diye verdim tekrar.

Benim bi de terleme sorunum var. Terim mavi oluyor. Başta kıyafetlerin boyası falan demiştim ama yok ciddi ciddi mavi terliyorum. Kaç doktora gittim hepsi hiç duymadım dedi. İnternette karaciğerden olabilir yazıyor gittim o da temiz çıktı. Ondan mı diyorum bazen. Ama bu doktor da hiç duymadım dedi. Araştırma hastanesine gideceğim bi de bebek biraz büyüsün.kendimi uzaylı gibi hissediyorum

hormonlarından kaynaklıda olabilir...tabiki insanda bir tereddüt olabiliyor..araştırmak sart doğru yoldasın canım..

geçmiş olsun

Selam kizlar
1 haftada memlekette kilo alip dondum.Neyse veririm inşallah tekrar. Bulabildigim butun organik seyleri de topladim getirdim. Peynir yag konserve...

En iyisini yapmissin canim. Sonucu bizimle paylas ben de merak ettim
kızlar zaten buiki haftayı bensaymak istemiyorum ve çok durağan geçti.

kızlar merhababugun haftanın ilk günü ve çok yoğunum işyerinde.hafta sonu bir kırgınlık vardı üzerimde çok sükür bugun daha iyiyim.

kullandığım vitaminler ve aşılarımm sayesinde toparlandığımı düsünüyorum..

hatta bugun dvit yeniden vurdurmalıyım.koruyucu amaçlı..

dedigim gibi bu hafta çok durağan geçti sömestr olması bizi az çok etkiledi.

artık silkelinip kendimize gelmemiz gerekli..

Aynn kızlar yola devam aslında su bogazımı bır tutsak gıdıcekte kılolar anam hersey cok guzel bıde ınsan canı cekıyo ya

Aynn kızlar yola devam aslında su bogazımı bır tutsak gıdıcekte kılolar anam hersey cok guzel bıde ınsan canı cekıyo ya

düşünce olarak sunu benimsemeliyiz

kendine sunu sorarak baslamalısın......

bunun bana

getirisi nedir ?
götürüsü nedir ? mantığıyla

eger bunu yapabilirsek sorun kalmayacağına inanıyorum...

ya sen boyunu ne yapacan bize kilo lazım..

sana meydan okuyabilecegin biri işte F Fyyy

Evet yaa bize kilo lazım... F Fyyy ben de uzun zamandır kilosu kiloma uygun biri gelse de yarışsak diyordum var mısın canım... Ben de 73 kiloyum. Her salı resimli kilo paylaşacağız

tuanairem ben de yediklerimi yarıya indireceğim artık sanırım abartıyorum... 1 çay bardağı ceviz yerine yarım bardak 20 zeytin yerine 10 zeytin gibi. Zaten zor bitiriyorum kahvaltıyı aslında. Acıkmamak için yiyordum.

tamam canm bana uyar resimli kilo derken boydanmı yoksa basküldenmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…