Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kizlar dun degil ondan onceki gece ustum ackta yatmisim uyaninca farkettim ve her yerim agriyor..aksam basimi kaldiracak halde degildim.bugun de halsizlik var ustumde.ama cok sukur grip falan olmadim
Geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin

Tartıdan tartıya fark var annem de 85 geldim ama siz 85.6 yazın sonraki haftaya belli olur artık

Ben de dayanamadım eşime tartıyı indirttim 73 geldim yuh dedim ya diyet yaptıkça kilo alıyorum sanki. :kızgın:

FB_IMG_1483813686684.jpg

Merhaba kızlar bende sizin gibi karataycıyım. Bu 6. Haftam işk 5 haftada sporsuz ve kaçamaklarla dolu menülerime rağmen 5 kilo verdim. Geçen hafta bir gün bozdum diyeti amane bozmak bir kilo aldım. Tekrar devam ediyorum ama ciddi acıkma sorunu yaşıyorum. Bişgilerimi salı günümü paylaşayım sizlerle şimdi mi paylaşayım

Merhaba kızlar bende sizin gibi karataycıyım. Bu 6. Haftam işk 5 haftada sporsuz ve kaçamaklarla dolu menülerime rağmen 5 kilo verdim. Geçen hafta bir gün bozdum diyeti amane bozmak bir kilo aldım. Tekrar devam ediyorum ama ciddi acıkma sorunu yaşıyorum. Bişgilerimi salı günümü paylaşayım sizlerle şimdi mi paylaşayım
Aramiza katilmak istersen memnun oluruz.birinci sayfadaki bilgilerini bizimle paylasabilirmisin?

Kaçamaksız 20. Gün
Sabah
Konserve menemen
Peynir
Zeytin
Yeşillik
KAbak çekirdeği
1 elma
Akşam
Çorba
Lahana sarması Bulgurlu
Yoğurt

Günaydın kızlar. Ben endokrinolojiye gidiyorum bakalım neden kilo veremiyormuşum bi araştırsın.

Selam kizlar
1 haftada memlekette kilo alip dondum.Neyse veririm inşallah tekrar. Bulabildigim butun organik seyleri de topladim getirdim. Peynir yag konserve...
Günaydın kızlar. Ben endokrinolojiye gidiyorum bakalım neden kilo veremiyormuşum bi araştırsın.
En iyisini yapmissin canim. Sonucu bizimle paylas ben de merak ettim

X