Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Bu çok iyi olur bence hırslanıp ideal kiloya ulaşırız

Kizlar benim kahvalti karatay kahvaltisi idi uc 4 gibi biraz corba filan ictimsimdi ise kurufasulye bulgur ve salata. Dedigim gibi kilo almisim yarin fazla cikacam ama diger hafta icin tuanairem canim sana tekrar meydan okuyacagim. Rekabet olmazsa olmuyor. Birde tursu suyu leptini bozar mi

Tursu suyu leptini bozar tipki gecen hafta senin beni bozdugun gibi..hahahahha

Bu hafta bende fazla cikabilirim cunku spor yapamadim.

Kizlar hepinize iyi akşamlar
Bende aranıza katılabilir miyim.

Kızlar bende dvit ve b12 eksikliği çıktı başka hiç bişey yok çok şükür. Bunları da biliyordum zaten. Dr bir de kadın doğuma git dedi. Bir de yağ kas olçumu yaptır ayda 1 belki kas oranın artıyordur dedi. Tabi bana pek inandırıcı gelmedi bu. İnsulin 3.5 çıktı. İnsulin direncim vardı eskide 18-19 gibiydi. O da düşmüş. Troid şeker hepsi normal. 140 tan aşağı düşmezdi şekerim aslında. 75 e düşmüş. Neyse yediklerimi yarıya indirip devam edeceğim bakalım. Sağlığım düzelmiş çok şükür kilo da veririm bir gün inşallah.

Oh oh ne guzel ne mutlu sana arkadasim..

Emin ol dogru yoldasin

Yaş:33.(haftaya pazartesi doğum günüm.34olacagim inşallah
Boy;157
Kilo;yarın bildirim (en son56.6 ydi)
Hedef kilo;50
3 kızım var;

Tursu suyu leptini bozar tipki gecen hafta senin beni bozdugun gibi..hahahahha

Bu hafta bende fazla cikabilirim cunku spor yapamadim.
Estagfurullah canim. Iyiki varsin

Cok sukur canim yalniz mavi ter cok ilginc

Beni aranıza aldığınız için teşekkür ederim
Hosgeldin canim. Insallah faydali olur sayfa senin icin. Benim icin cok faydali oldu cunku

Cok sukur canim yalniz mavi ter çok ilginç

Evet çok ilginç hem çıkmıyor da biliyor musun yıkayınca. Sürekli yeni çamaşır alıyorum. Kaynattım 1 saat ocakta çamaşırın desenleri çıktı onlar çıkmadı. Belki karatayla o da geçer bakalım geçmezse havalar ısınsın araştırma hastanesine gidip tıbba yeni bilgiler kazandıracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…