Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Gunaydınnnnn
tuanairem benim internetim bitti maalesef. Evdeki internette sorun var inşallah çabuk çözülür. Şimdi eşimden bağlandım.

Şimdi de komşuya çıktım bağlandım
Yaaa internetsizlik çok kötüüüü çok canım sıkılıyor. tuanairem sence ben hiçççç kaçamak yapmadan her gün spor yaparak 1 ayda kaç kilo veririm. Hedef koyacağım kendime.
Sabah klasik Karatay kahvaltısı yaptım sonra spor yaptım. Şimdi komşumda turk kahvesi içiyorum. Sonra evde temizlikle uğraşırım internet yok oyalanırım.

herkesin bünyesi farklıdır canım yaa.
bide yani sen zaten emziriyorsun suan senin için en sağlımlısı aciliyeti olmadan verdiğin kilodur.
şubat ayı sonuna kadar 3 kilo vermen ideal canım

herkesin bünyesi farklıdır canım yaa.
bide yani sen zaten emziriyorsun suan senin için en sağlımlısı aciliyeti olmadan verdiğin kilodur.
şubat ayı sonuna kadar 3 kilo vermen ideal canım
Ben 67 diyim 4 olsun. Ocak hedefine ulaşamadım. Şubatta daha küçük hedef olsun. 28 şubatta 67 hedefim.... 28 şubata kadar kaçamak yok tartılmak da yok.. Tartılınca moralim bozuluyor diyeti de bozuyorum..

Kaçamaksız 16. Gün
Sabah
Kalan köy tavuğu parçaları ile omlet
Zeytin
Peynir
Havuç
Yer fıstığı
1 dilim armut
1 bardak süt
Akşam
2 tabak barbunya
Bol salata

Ben 67 diyim 4 olsun. Ocak hedefine ulaşamadım. Şubatta daha küçük hedef olsun. 28 şubatta 67 hedefim.... 28 şubata kadar kaçamak yok tartılmak da yok.. Tartılınca moralim bozuluyor diyeti de bozuyorum..
Tamam canim.motiveni nasil istiyorsan oyle yap.saglikli beslenmen onemli.kilo ikinci plan

Çok acıktım bu saatte çiğ çiğ karnabahar yedim. Şu çocuklar erken yatmayı öğrenseler keşke ben de erken uyusam da leptinim çalışsa... :) bu gün akşam yine mercimek yaptım. 1 bardak ayranla onu yedim.

gunaydın kızlar dün regl oldum ve birazcık sancım vardı.uzanım diye uyuyakalmışım.
bu haftayı değerlenderiyoruz.sporumu dahada aksatmıyacam

İyi akşamlar

Topik sessiz kalmış. Ben de eşimden bağlandım şimdi. Akşam dünden kalan yeşil mercimeğimi yedim. Yanında 1 kase yoğurtla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…