Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Evet haklısın canım ama çok sinirlerim bozuk. Havalardan dolayı dışarı çıkamıyorum. Hala çok fazla misafir geliyor ve her gelen saçma sapan konuşup moralimi bozuyor. Eşimin de aklını karıştırıyorlar. Dünkü gelenler işte sütün yok senin aç bu çocuk halsiz kalmış kilo almamış mama ver bari emziresin yok senin falan diye çok moralimi bozdular.. Tatlı yemen lazım vs dediler. Var aslında sütüm. Dr da gelişimi iyi diyor. Eşim de tutturdu tatlı ye sut olsun. Diyet yapcam diye çocuk aç kalmış falan diye söylendi. Baya kavga ettik. :KK43: en sonunda yedim. İçerde uyuyan yılan uyandı tabii :KK43: canım çekiyor.
canımmm kıyamam ben sana
senin yaşadıklarınla ilgili kamu spotu bile yaptı saglık bakanlığı
kimsenin lafını takma
aa evet haklısınız yiyeyim de geççç kimseyi memnun edemezsin kendin mutsuz olursun bol su iç sıvı şeyler iç
bana bamya çok süt yapardı.

canımmm kıyamam ben sana
senin yaşadıklarınla ilgili kamu spotu bile yaptı saglık bakanlığı
kimsenin lafını takma
aa evet haklısınız yiyeyim de geççç kimseyi memnun edemezsin kendin mutsuz olursun bol su iç sıvı şeyler iç
bana bamya çok süt yapardı.

Canım zaten sütüm var benim çok şukur. Çocuk emerken ağzından taşırıyor. Anne anlamaz mı. İşte eşim akrabalarının ağzına bakıyor. Sanki şeker yiyince çok faydalı sut olacak. Onlar gidiyor ama eşim baykuş gibi tepemde. Kızdım moral bozukluğuyla iyice gidiyor sut bi rahat bırak diye.

Canım zaten sütüm var benim çok şukur. Çocuk emerken ağzından taşırıyor. Anne anlamaz mı. İşte eşim akrabalarının ağzına bakıyor. Sanki şeker yiyince çok faydalı sut olacak. Onlar gidiyor ama eşim baykuş gibi tepemde. Kızdım moral bozukluğuyla iyice gidiyor sut bi rahat bırak diye.
Aynı şeyleri yaşadık canım doktor muayene etikten sonra kayınvalidem rahatladı çok iyi anlıyorum seni sen tecrübe sahibisin tabi ki sen bileceksin evet de geç bitsin

Geçen hafta 87.3
Bu hafta 86.3
Giden-1 kg
Spor olsa idi daha çok giderdi

Geçen hafta 87.3
Bu hafta 86.3
Giden-1 kg
Spor olsa idi daha çok giderdi

Ben sabah kahvaltı yaparken bebek ağladı, sonra kız mızladı onlara bakarken 45 dk geçti diye ben de devam etmedim şimdi acıktım. Soda açtım bakalım geçmezse yoğurt ceviz atıştıracağım.

bugün yoğundum kızlar...

arada dvit ve b12 vit ignelerimide yaptırdım çok şükür..siz neler yaptınız...

FB_IMG_1484596047155.jpg

Kaçamaksız 15. Gün
Sabah
Peynirli omlet
Zeytin
Havuç
Ceviz
1 bardak süt
Yarım portakal
Akşam
Mercimek çorbası
Köyden gelen tavuk