Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Evet emziriyorum.süt ve süt urunleri yasak.yumurta yerine muz yerim.peynir sut ve ayranda cok tuketiyordum.bebegim saglikli olsunda yapicak birsey yok.sizin tavsiyeleriniz nedir.
Bence baska bir doktora gotur.oda teyit etsin.arastirn hemen karar verme.sanirim. bu durumlarda ishal kilo kaybi gerceklesiyodu.duzenli beslenmenw devam et oyle bile olsa sut yerine yogurt ayran.yumurta yerine yerli muz yiyebiliyorsun.

.fikrini degistirdigin icin cok.memnun oldum.haber verirsin artik guzel guzel

sağlıklı beslenip formunu koruyosun ve -300 cok güzel.harikasın
En azından az da olsa -yi gördüm istikrarlı gidiyor geçen hafta da -300 g di.. uzerimdeki esofmani cikarmadan tartildim usendim.baktim hep sona kaliyorum listede haftaya cikarip tartilirim... kızlar hadi kilo bildirimi yapın...

4 haftadır yapıyorum 2 haftadır sabitlendim malesef. Gerçi 2 haftadır spor yapamıyorum yorgunluktan 9 da uyuyup kalıyorum. 57.1 ile başladım. 45 olmak istiyorum Temmuz a kadar.

4 haftadır yapıyorum 2 haftadır sabitlendim malesef. Gerçi 2 haftadır spor yapamıyorum yorgunluktan 9 da uyuyup kalıyorum. 57.1 ile başladım. 45 olmak istiyorum Temmuz a kadar.
Zayif olmak saglikli olmak degil ama.insan isterse yapar olmaz diye bisey yok.boyunuz kac

Biliyorum bunun için de düzenli olarak doktor kontrollerine gidiyorum su anlık her şey normal. Göbeğim ve basenim var iki dk salsam kendimi hemen alıyorum yıllardır böyle... boyum 1.60...

Yooo 52 aslında sevgili anka... Ama seneye bu zamanlar hamilelik düşünüyorum ve boğazıma güvenmiyorum hiç.. .Ilk hedef 50 olsun bari....

71.9 çıktım
Ben biliyorum ama şiş hissediyorum kendimi. Kaçamak yapmadım ama sanırım bulgur ve lahmacun üst üste yediğim için oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…