Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

4 saat dolmadan cok aciktim. Aclik halinde vucut yag yakmiyormus biraz yedim simdi ise tereyagli sutlu kahve iciyorum. Gitti leptinim...

Soda gunde en fazla iki tane iciyoeuz.cunki herseyin fazlasi zarar oldugu gibi sodanin fazlasida nobreklerde tas olusumina neden olabiliyor
Yalniz Yazin 3,tane icebiliriz

tuanairem teşekkür ederim canım ben de 2 içeyim o zaman. Kahve benim migrenimi başlattı 1 haftadır çok şiddetli ağrıyordu bu gün farkettim ki kahveden bakalım içmeyip takip edeceğim. Onun yerine de soda içeyim. İlla bişeyler yiyip içmek şart sanki boş dursam olmuyor :)
Kaçamaksız sporlu bir haftanın sonunda bakalım kaç kilo geleceğim. Allahım artı çıkmayım nolur.

İns canim.saglikli kilo vermis.olursun

İyi akşamlar kızlar ben de menümu yazayım. (Gecmisi okudum..) Sabah yetişemedim işe o yüzden muz +süt içtim çıktım evden maalesef. Öğlen çorba ve firinda tavuk , akşam balık salata tahin helvası şu an çok tokum rahatsız bile oldum brz.turk kahvesi icicez bebisi uyuttum oh az dinleneyim dimi ama....

Yarın tartılırken üzerinizdeki giysilerle mi tartilacaksiniz.malum kış bnm eşofman takımı brz kalınca onla mi onsuz mu tartilsam siz nasıl yapiyorsunuz.zor geliyor bi de o var. Ben yine en az kilo veren konusunda 1. Olurum yarin gibi geliyor brz gerginim bu akşam yarın tartı günü ya.neyse iyi olan kazansin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…