Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Cok farkediyi.mesela onceden bi hasta olduklarinda 3gundennince ates bitmezdi simdi 1gun surdu sadece.buna sukur yani.beslenme gercekten cok onemliymia

Çok şükür benimkiler öyle hasta olmaz doğumdan beri. Oğlum 8 yaşında sadece 1 kere kızıl oldu o zaman antibiyotik kullandık. Kızıma hiç kullanmadık. İnşallah bebek de öyle olur.

m.sabah.com.tr/cumartesi/2017/01/14/21-gun-sikin-isinizi

Dun yapilan soylesiden okumanizi tavsiye ederim
Yada google a 21 gun sikin disinizi derseniz roportaj cikiyor arkadaslar

En iyi mineralli kaynal.su firmalarida aciklanmis.genel.olarak bilinen markalar ise

1_saka
2_pinar madran

Diger su markalari mineralli olmayip kaynak su sifatinda kalmistir

Yok canim benimkiler buyuk hepsi bahar dogumlu baharda 8 7 ve 3 yasinda olacaklar
Yalniz benim ufaklik gece acikiyor onun icin veriyorum sutle birlikte ama artik yariyil tatilinde sadece sut icmeye alistiracagim insallah azalta azalta
Benim de ilk ikisinin arası yakın çok zor oldu. Bi de kız böyle hasta olunca çok zorlandım.

Öncelikle krep tost bunu atmak istedim gerçekten çok lezzetli muhakkak yapın arkadaşlar

Bu arada ben bebeğim doğduğundan beri eklgıdaya başladıktan sonra Çok şükür ona hiç aburcubur vermedim vermeyi de düşünmüyorum hep organik yoğurt yedirdim İnşallah böyle devam eder zaten biz Karıkoca yapılı kemik yapısı kalın bireyleriz kızımla dolayısıyla bize çekmiş boyuda uzun yapısı da var bakalım nasıl olacak sağlıklı olsun da

Valla çok haklısınız ama iki öğün sağlam yedim yine olmadı aah ahh
Merhaba canım bir de ben anlatmak istedim sana
Karatay diyeti bir diyet şekil değil aslında sağlıklı beslenmek ister 50 kg ol ister atmış ister 100 farketmez vücudumuza hormonlarımızın düzgün çalışabilmesi için yaşam kalitesini artıra bilmemiz için hazır gıda dediğimiz pakete girmiş organik olmayan gıdaların yenilmemesi gerekiyor Karatayda amaç vücudun sisteminin sağlıklı hale getirilerek yaşamı devam ettirmek bunun içinde yaptığımızda öncelikle fazla kilolarımızdan kurtuluyoruz daha sonra zaten Belli 1 kg'a ulaşınca üç öğün besinlerek yanında meyvede yiyebiliyoruz
İki Öğün yiyipte tekrar acıkmanın sebebi öncelikle yemiş olduğum çikolata meyve bunlar çünkü senin insülin hormonunı artırdı için kanda sen otomatik olarak tekrar acıkıyorsun Buda neyi oluşturuyor biliyor musun toplumumuzda tip iki dediğimiz şeker yani insülin direncii vücudumuzda bu direncin olmaması için bizim sağlıklı beslenerek belli saat aralıkları İle yemek yiyerek aşmak çikolata ve hazır pakete gelmiş gıdalar yenildiğinde kanda bulunan şeker hızla arttığımdan doyamıyıruz vücudumuzda gerekenden fazla şeker verdiğimizde doyamıyoruz maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…