Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Palm yagi herseyde mevcut urunleri inceleyelim arkadaslar.normal yaglara gore oldukca zararli bir yag.

Bilgilenelim bilgilendirelim cevremizdekileri

Valla çok haklısınız ama iki öğün sağlam yedim yine olmadı aah ahh

Ben kizima eti cicibebe veriyorum. Normalde cok saglikli seyler degil ama tuanairem senin paylasimindan sonra baktim sukur bu markada yokmus palm yagi

Dogal olan seyleri bulmak ne kadar zor. Adam normal yumurta biraz camura biraz samana bulayarak organik yumurta diye satiyor. Ama elimden geldigi kadar ambalajli urun almamaya dikkat edecegim.

Valla çok haklısınız ama iki öğün sağlam yedim yine olmadı aah ahh
Vücut alışma evresinde. Aslında çok öğün yapanlara Karatay ilk başlangıçta ara öğün tavsiye ediyor. Ama sizin şu an aklınızda sadece iddia var. Diyete odaklanamadın. Hani iddiadan sonra devam edeceksen araştır oku.
Mesela sabah kahvaltıda karnını doyurmadan kalkma. Kahvaltı çok iyi olunca 5 saat gidiyor. Sonra bi yarım oğun yap. Ceviz sut yoğurt vb. Akşamda Bi ızgara köfte ızgara sebze salata ayran yersin. Yatana kadar yeşil çay vb. İçersin tamam çok rahat verirsin. Ben de çayıma 4-5 şeker atan bir oturuşta 10 halley yiyebilecek biriydim. Yemişliğim var yani. Şimdi yemiyorum. Hepimiz senin geçtiğin yoldan geçtik yani.

Gerçekten sadece iddia yok eskiden ortalama elli yedi kiloydum son iki senede atmış sekize ulaşmışım son beşini falan birden aldım balık etli dilim ama bi kabalık var. Dört beş kiloyu iki ayda yemeğimi azaltarak sporsuz bile veririm herkes onlarca kilo veriyo benim kilom bi elin beş parmağını geçmiyor ıddıadan dolayı dört kilomu onsekiz günde vermek istedim hatta üç yediyüz ve inanher istediğimi yiyerek aburcuburhersey düşün bi haftada 1.300 vermiştim sırf yatarken yoğurt pul biber limon karıştırarak içtiğim için ve emimim ki herşeyi full yesem sırf bu kürü yatmadan önce yiyip ve onbes bardak suyuma devam edip iki haftada iki kilo veririm geriye kalan iki kilomu da yemeklerden kısarsam veririm anlıyo musun

Ben anlıyorum da sen anlamıyorsun. O zaman Karatayla işin yok senin... Bu söylediklerinin hepsi karataya ters. Yatmadan önce yediğin yoğurt bile leptini bozuyor. Biz sağlıklı beslenmeyi öğrenmeye çalışıyoruz. Kilo değil ilk hedefimiz. Karatay yapacaksan araştır oku. Ama yok bu şekilde devam edeceksen başka topiklerde takıl. Bunu söylemek bana düşmez kesinlikle ama inan çok rahatsız oluyorum.
Karatay topiğindesin leptin ne diyorsun. Biz sana uzun uzun açıklama yapıyoruz hala yatmadan yediğin pul biberden istediğini yemekten bahsediyorsun.

Eğer onlarca kilo fazlam olsa daha da çaresiz kalarak o diyetlere uymak zorunda kalabilirdi. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın tabiki de. Ve tabi ki herkes çok zorlanıyo amaben ofiste çalışmıyorum ki çok yoğun işim var ve her dakika dikkatimin uyanık olması gerekiyo ya da evde olsam yata yata direnirim bi hafta bu iki gün evdeyim die bence iyi bile yaptım ama haftaiçi yemek zorundayım abur cubur yemem ve ekmek ve yemeğimi azaltırım o başka bişey yapamam

Biz de sana zorla yemekten kes demiyoruz ki. Bence sen ye istediğini okuduğunu da anlamıyorsun..

Leptini bilmiyorum çünkü iki gündür diyet yapıyorum sormasaydım keşke peki sizlere kolaygelsin

Leptini bilmiyorum çünkü iki gündür diyet yapıyorum sormasaydım keşke peki sizlere kolaygelsin
Bilmemene bişey demedim başta zaten. Ama konu sahibi sana uzun uzun anlatmış hala yatmadan yoğurt yemekten bahsediyorsun. Ben de diyorum ki madem konu sahibini dinlemeyeceksin madem Karatay yapmayacaksın burada ne işin var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…