Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

O zaman ne yiyim bi akıl verir misin az yemek yesem bile ekmeksi doyamayınca tutmuyor kı doymak istiyorum birkaç saat

67 yim 3.700 versem yeter

Yani ben karatayı gerçekten algılayamıyorum sınırsız dedikleri seyler tüm gün mü sınırsız bana şöyle örnek verir misin karataya göre bi günlük neler yemeliyim ve saat kaçta

O zaman ne yiyim bi akıl verir misin az yemek yesem bile ekmeksi doyamayınca tutmuyor kı doymak istiyorum birkaç saat
İlk once kahvaltini paylas.ilk sayfalarda kahvaltida neler oldugu yaziyir.ekmek yerine

kavrulmamis kuruyemis (ceviz findik)yiyeceksin
.2gezen tavuk yumurtasi

20 zeytin
sebze mevsiminde olanindan
eski kasar
peynir( salamura tulum lor)

ilk zamanlar 2 kuru kayisi da yiyebilirsin

Yani ben karatayı gerçekten algılayamıyorum sınırsız dedikleri seyler tüm gün mü sınırsız bana şöyle örnek verir misin karataya göre bi günlük neler yemeliyim ve saat kaçta
2 ogun veya erken yediysen emziriyosan calisan bi bayansan 2,5 ogun yiyebiliyorsun

Sabah kahvaltini tok bi sekilde kalkarak tamamliyisun

Sabah 7 gibi kahvaltin bitmisse 12-1 gibi tarcinli yogurt 2-3 adet kuru meyve veya 3 adet ceviz sut seklinde

Aksam yemegini zeytinyagli tereyagli olacak sekilde 2-3 cesit bi menu
Corba
Salata
Balikveya

Cirba salata kurufasulye veya
Corba salata yogurt
Corba salata kereviz
Yogurt kavurma corba seklinde

hazirlayabilirsin ama doymadan. Kalkacaksin

Merhaba arkadaşlar
Başlangıç kilo : 78.9
Sabah kahvaltım.
1 yumurta
12 zeytin
Süzme peynir
1 havuç
1 biber
Bir bardak ceviz
Emzirme çayı
3.5 lt su inşallah icerim

Kızlar sabah mercimek krep yaptım enfes oldu çok doyurucu arkadaşlar ve leziz çok dolu kalktım kahvaltıdan

Merhaba arkadaşlar
Başlangıç kilo : 78.9
Sabah kahvaltım.
1 yumurta
12 zeytin
Süzme peynir
1 havuç
1 biber
Bir bardak ceviz
Emzirme çayı
3.5 lt su inşallah icerim
Biber yemiyoruz mevsimi deil
Yumurtanizi arttiriniz 2-3 olabilir
Afiyet bol leptin olsun

Hemen paylaşıyorum
1 su bardağı kırmızı mercimek
1 yumurta
2 kaşık peynir lor ve ya evde ne varsa
1 çay kaşığı karbonat
Tuz süt tereyağı
Yapılışı kırmızı mercimek akşamdan suya ıslattım sabah suyu süzdüm üzerine peynir yumurta karbonat tuzu koydum bilendir dan geçirdim krep kıvamında olacak şekilde süt ekledim daha sonra krep tavama az tereyağ sürdüm kepçe ile döktüm krepleri iki yönünü de pişirdim afiyet olsun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…