Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kizlar ben cok yorgun enerjisiz hissediyorum. Acaba sekersizlik cok mu etkiliyor beni. Onceden cok seker kullanirdim bir kupa caya 6 seker atardim. Ve cok tuketirdim. Sekerler pastalar... Gecer dimi kizlar? Vucut buna da alisir degil mi

Yemek yemeyecegim ya tekrar 70e cikmisim dikkat de ediyorum ama bir yerde yanlis yapiyorum ama nerede?

Kizlar ben cok yorgun enerjisiz hissediyorum. Acaba sekersizlik cok mu etkiliyor beni. Onceden cok seker kullanirdim bir kupa caya 6 seker atardim. Ve cok tuketirdim. Sekerler pastalar... Gecer dimi kizlar? Vucut buna da alisir degil mi
Tarcinli sut kesinlikle hem mideni bastirr hemde seker istegine

Selam herkese. Misafirim vardı.. Karatay kitabından mercimek köfte yaptım. Çok az ondan yedim. Gerisi tatlı pastaydı sadece tatlının tadına baktım başka hiç yemedim. Canım bile çekmedi.

Eki Görüntüle 1939250 Kızlar sabah mercimek krep yaptım enfes oldu çok doyurucu arkadaşlar ve leziz çok dolu kalktım kahvaltıdan
Teşekkürler tutana İrem öyle denicem bakalım pekı arada meyve de mı yok

Aynen ben çok abur cubur özellikle çikolata ıkı günde bir kare çıkolata sırf çıkolata kısmı bu bş de aburcubutları görsen muzu bile bi oturuşu da nerdeysenni kilo yiyordum ben de çok kötüyüm allahtan bugün calısmıyom yarın da tatil ama Pazartesi bu kadar sıkı yapamama iş yerımde kafam çalışmaz

Bu arada bugün yulaf ezmesi rezene çayı ve elma sirkesi aldım onlar nasıl tüketiliyor bahşeder misin yulaf esmesi yoğurt veya balla yeniyo die grmustum

Bu arada bugün yulaf ezmesi rezene çayı ve elma sirkesi aldım onlar nasıl tüketiliyor bahşeder misin yulaf esmesi yoğurt veya balla yeniyo die grmustum
Yulaf ezmeso yasak eskiden hayvanlara veriliyormus yem olarak islenmis gida
Elma sirkesi dogal deil marketlerdekiler kendin yap
Rezeneyi poset cay aldiysan oda yasak cunku posetin icine bocek ilaci sikildigindan tavsiye edilmiyor

Alisiyorsunuz bende calisiyorum ama daha rahat geciriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…