Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Bu arada maden şuyu serbes içine limon sıkıp içebilir miyim limonlu su da serbest ondan soruyorum

Dun cok kotu kacamak yaptim , 3 kestane ve dayanamadim biraz da meyve yedim inanilmaz kotu hissediyorum :110::dua:

Bu arada maden şuyu serbes içine limon sıkıp içebilir miyim limonlu su da serbest ondan soruyorum
Limon sikilmadigi surece serbest kabuguyla dograyip suya atin.limon en yuksek sekere sahip oldugundan sikmiyoruz..ama kabugundada leptin oldugundan ondan yararlanmaya calisiyoruz

Nohut pistiginde nisasta orani yuksek oldugundan kismi olarak yiyebilirsiniz.glisemik inseksi yukseliyor.tarhanada haftada 1 ev tarhanasiysa tuketilebiliyor
Ben yarın başlıcagim.evdeki olanla idare ettim.yarin sabahta tartılacagim. Ama uyandığın için teşekkür ederim:KK50:

Biz bu sene tarhanamızı Karatay mutfağı kitabından yaptık. Çok güzel oldu. Kızım çok severek yiyor.

Evet cok fazla nisasta var kestanede, evdekiler yeyince dayanamiyorum ozellikle aksamlari cok fazla tatli ve meyve yeniyor gercekten buyuk mucadele veriyorum onlarla da...

selamlar ben buraya yazmayi unuruyorum yaa
bi kaç gundur geri bozdum ben diyeti, yuruyus yapamiyorum oyle oluncada kilo veremiyorum pek 60 dan inemedim motivasyon falanda kalmiyor tabi boyle olunca
aksamlari az yiyorum tatli turlerini yemiyorum bakalim simdilik
sadece yemegin yanina bi dilim ekmek ekledim bozdum derken :)))) yinede az yiyorum bakalim nbolacak
mart gelseydi hayirlisiyla yururudum ne guzeell

Akşam yemeği de biter
Sabah menüm
Kıymalı soğanlı yumurta
Peynir
7 zeytin
Dereotu maydanoz
Antep fıstığı
2 gün kurusu kayısı
Sütlü şekersiz kahve
Akşam yemeğim
1 kase ev tarhana sı
Dünden kalma 1 tabak pırasa
Yoğurt
Biraz yeşil soğan
1 bardak sütlü kahve
Kızımdan kalan küçük bir portakal (atmaya kıyamadım)
Biraz ay çekirdeği
Portakal ve çekirdek yanlış arkadaşlar
Dayanamadım biraz yedim

Limonun yasak olduğunu ben de bilmiyordum. Her gün zeytine zeytin yağı katıp limon sıkıyordum ben. :KK43:

X