Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Yarim Portakal kabugunu dograyin 1lt lik surahinize ustune 1 maden suyunu bosaltin.kalan miktari suyla tamamlayin.bi yarim saat bekleyin ve icin.seker ve meyve ihtiyaciniz kalmamis olup su ihtiyacinizida karsilamis olacaksiniz
Maden suyu hic icmiyorum ama yarin deneyecegim.

İki gündür burayı okuyup kendimi kıstım. Yarın başlıyorum. Tek derdim bisküvi çikolata gofret:kızgın:
Ben nasıl bir varlığım ya.... Kendi elimle kendimi zehirliyorum.....:olamaz:

On üç günde dört kilo veremezmiyim beş dedim garanti olsun iddiaya girmiştim eşimle yumurta kapıya dayandı
Biz kisa zamanli veya dengesiz kilo vermiyoruz.onceligimiz saglik kilo vermek ikinci sirada.kisa surede kilo vermek istiyosan ki cok zararlidir vucuduna .seni sadece dukan kurtarir

İki gündür burayı okuyup kendimi kıstım. Yarın başlıyorum. Tek derdim bisküvi çikolata gofret:kızgın:
Ben nasıl bir varlığım ya.... Kendi elimle kendimi zehirliyorum.....:olamaz:
Portakal suyunu yap seker istegin kayacak.tarifini bi onceki sayfda yazdim.

Bende cok severdim a suan aklima bile gelmiyor.az su icmekte vucuda yanlis sinyal verdirip seker istegi uyandirabilir.su tuketimini arttir

Kizlar bugunki sporumuda yaptim

500 ip atlama:spor:

Jillian micheals 30 days shread( level 1 ) 9. Gun :KK6:biter
Yanliş hesaplanmışım on sekiz günde üç buçuk kilo BOYUM 1.63 KİLOM 67 HEDEFİM OTUZ OCAĞA KADAR BEŞ KİLO YARINDAN İTİBAREN ON SEKİZGÜNÜM VAR 62 aslında benim kilom atmış sekiz nokta üçtü altmış yediye düşüp bir kilo üç yüz gram vermiştim o yüzden dört kilo versem de olur ama garanti olsun die beş diyorum sebebi de eşimle beş kiloya iddiaya girmiştik inşallah başarıcam ben aşırı yemek yiyen biriyim günde ortalama bi kare çikolata yanına bi sürü ıvır zıvır yemek ve hareket su yok bu zayıfladım bir kilo üç yüz gramı yoğurt kürü su ve hareketle verdim Boğaz'ımı hiç kesmeden inşallah bu sefer dayanmalıyım benim için bi gün bile çok zor can çekişiyo gibiyim pert oluyorum

Yanliş hesaplanmışım on sekiz günde üç buçuk kilo BOYUM 1.63 KİLOM 67 HEDEFİM OTUZ OCAĞA KADAR BEŞ KİLO YARINDAN İTİBAREN ON SEKİZGÜNÜM VAR 62 aslında benim kilom atmış sekiz nokta üçtü altmış yediye düşüp bir kilo üç yüz gram vermiştim o yüzden dört kilo versem de olur ama garanti olsun die beş diyorum sebebi de eşimle beş kiloya iddiaya girmiştik inşallah başarıcam ben aşırı yemek yiyen biriyim günde ortalama bi kare çikolata yanına bi sürü ıvır zıvır yemek ve hareket su yok bu zayıfladım bir kilo üç yüz gramı yoğurt kürü su ve hareketle verdim Boğaz'ımı hiç kesmeden inşallah bu sefer dayanmalıyım benim için bi gün bile çok zor can çekişiyo gibiyim pert oluyorum
Aslinda ne.kadar yanlis yaptigimizin farkindayiz.uygulamaya geldiginde hep kolaya kacmak isimize geliyor.

Bence sen bu iddiadan vazgec.sagligini dusun.13gunde degil bunu sen 30gunde 40 gunde ver ne kaybedeceksin.

İnan en iyisi senin acindan budur.

Gunaydin kizlar erkenden kalktim kahvalti yapip 4 saatlik kismi uzatabilmek icin. Normalde 8 20 de son lokmayi aliyorum. Ogle yemegi 12. 20 de tam leptin salgilanacak ben yemege oturmus oluyorum.insaallah aliskanliga donusturebilirim bu erken kalkmayi

Gunaydin kizlar erkenden kalktim kahvalti yapip 4 saatlik kismi uzatabilmek icin. Normalde 8 20 de son lokmayi aliyorum. Ogle yemegi 12. 20 de tam leptin salgilanacak ben yemege oturmus oluyorum.insaallah aliskanliga donusturebilirim bu erken kalkmayi
Tabi canim.neden alismayasin

Kahvaltim bitmistir

Kiymali yumurta
20 zeytin
Eskikasar
Havuc
Kirmizipancar
4adet ceviz
1adet cennet hurmasi kurusu

X