Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Canım ya burası pek aktif değil artık ama arkadaşa söyleyeyim link atsın sana diğer gruba gel orası aktif

Canım ya burası pek aktif değil artık ama arkadaşa söyleyeyim link atsın sana diğer gruba gel orası aktif

Güzel bir gruptuk
Çok kalabalık değil ama çok samimi
Keşke dağılmasak
Ondört kg verdim burada
Neler neler öğrendim
Dertleştik paylaştık
Tuanairem girmedikçe koptuk
Hakkınızı helal edin
Benim varsa helal olsun

Evet güzel bir gruptuk ama kimse çok giremiyordu. O zaman da motive düşüyor canım ama girerseniz ben yine yazarım Anka nın grup hareketli canım motive daha fazla oluyor oraya da gelebilirsin canım ya da burada da devam edelim canım ne hakkı helal olsun tabi ki de ama bitmesin tabi

Evet canım takıma gel sen de orası kalabalık. Sadece Karatay'a yönelik değil ama kızlar iyi kilo veriyor. Motivasyon oluyor. H Hamzakifzulal listeye girmek şart değil liste dışı da takip edebilirsin

Sen takıma gel canım motivasyonun artar. Listede yer yok ama liste dışı yazabilirsin bizimle. Link atayım ben size.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...lama-yarismasi.130579/page-2425#post-51979559

Bu konuyu da kapatmayalım ama buraya da yazalım inşallah tuanairem gelir aynı motivasyonla devam ederiz inşallah

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım
Yazmıyorum sizin takımı okuyorum
Aynen devam şu ara dişim rahatsız bayramda aldığım kilolar da gitti
70 kiloyum altmışbeş olana kadar devam inşallah
AA oraya yazsana sende süpersin maşallah vermişsin tebrik ederim canım geçmiş olsun neyi var dişinin

Sorma canım yirmilik yaş apse yaptı bir haftadır iflahım kesildi ömrüm boyunca bu kadar çok ilaç kullanmamışımdır hala da düzelmedi yarın doktora gideceğim
Şimdilik takipteyim belki ileride katılırım ankayı tebrik ediyorum çok iyi vermiş kaptanlık yaramış

Çok geçmiş olsun canım Oraya yaz koparmayalım bağı ya

Ben de buralardayim kizlar
ben de burayı takip ederek sizlerle 6 kilo verdim az ama zaten çok kilom olmadığı için zor ve surec uzun oldu su an 55 kiloyum son 2 kilom kaldı vereceğim.grup maalesef dağıldı.diyet e devam durmak yok

Kızlar işlerimin yoğun olması nedeniyle giremedim acıkcası bu grubun kapanmasını da istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…