Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Asyaaaa akşam misafirlikteydik. Ne tatlı yedim ne hamur işi... Butun gece asyayı örnek al 16 kilo verdi sen hala aynı yerinde sayıyorsun dedim durdum
gerçekten mi yaa ayy alemsin bu aralar beni gören ay ne kadar zayıflamışsınn deyip böyle bakıyorkız nazar olmassam iyi geçen avm ye gittik eski çalıştığım yerdeki arkadaşım da öyle tepki verdi eşimde yeter artık kilo verme işini bırak diye hırlaştı durdu en son kolun bacağın kırılsın bir yerinde. nazardan sonra sızlanma dedi

kızlar y gün içinde daha aktif olsak ben girip bakıyorum kimse yok çıkıyorum

Ben maşallah diyorum canım ya. Maşallah maşallah maşallah. 65 ol bakalım nasıl olacaksın. Bence şu an çok. Ben de 69 kiloyum yani kendimi çok kilolu hissediyorum.

Ben maşallah diyorum canım ya. Maşallah maşallah maşallah. 65 ol bakalım nasıl olacaksın. Bence şu an çok. Ben de 69 kiloyum yani kendimi çok kilolu hissediyorum.
günaydın canım.yok kız senin üstüne demedim ben.sanki beni gördüğünmü var bacı ben etrafımda ki bakışlardan rahatsız oldum hatta eşimde.evet yaa daha çokk var haklısın daha nerdeeee71 neree 55 neree heyy heyy

ne güzel yaa maşallah

bana da diyorlar da ben aynıyım galiba takıntı yaptığımı bileiyorlar moral olsun diye soyluyorlar

Slm kızlar bana hiç bildirim gelmedi bende kimse girmiyor diye günlerdir girmiyorum cidden şok oldum şimdi

Ben okuyorum kizlar takipteyim buralardayim... ıyi gidiyorsunuz yeni liste fln da yapılmış çok gzl. Sizi izledim e okul girişleri karne hazirliklari fln giremedim karneler verildi artik yeme me de dikkat edicem sporuma da düzen e girince kabul ederseniz listeye ve araniza tekrar. tartı günü kilo bildirimi yaparak tekrar başlamak istiyorum kizlar.....

KIZLAR MRB GÜNCEL KİLO BİLDİRİMİ YAPACAZ BUGUN ...ARTIK KİMSEDE GİRMİYOR FAKAT DAHA YENİ KENDİME GELDİM İNANIN

kızlar ben bildirimimi yapayım bugün erken tartıldım iftara doğru bir daha eczaneye gitmeyim dedim

geçen hafta 71
bugün 70
fark _1

kızlar toplamda 17 kilo vermiş oldumçok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…