Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Günaydın herkese
Ramazandan dolayı uyku saatleri değişti sanırım
Asya güzelim kv ile ne oldu yine üzmüş seni mubarek ayda

Ya ben sahur yapamıyorum acıkmıyorum çünkü ama 12 ye kadar çay kuruyemiş falan yedim sonra Yök o yüzden leptin yapamıyorum

Canım hayırdır ya

kızlar hepimize hayırlı ramazanlar
benim finallerim başladı çok sık giremiyorum girmeye çalışacağım yinede cuma cts midemi üşütmüştüm. 2 gün bir şey yiyemedim. Orucu her gün tutamıyorum sınavlarımın yoğunluğuna göre tutacağım yarın tutacam

Güncel kilom 57 kg giden 500 gr
Dün iftarda şekerim düştü yarım tabak çorbayı zor içtim 1 bardak vişne kompostosu içip yattım kalkınca biraz pilav bide irmik helvası yedim onları yiyebilmek bile nimet geldi bana.yemesem belki daha az çıkardım.hiç dert etmiyorum sağlığım yerinde olsun yeterki kilo verilir

Bugün çok iyiydim ama hiç oruç gibi değildim halsizlik falanda yoktu.dip köşe temizlik yaptım sonra alışverişe çıktım iftar sonrasıda gayet iyiydim.bünyem alışıyor galiba.ilk günler halsizlik ve baş ağrısının sebebi vücut toksinlerden arındığı içinmiş.inşallah ramazan hep böyle devam eder.yoksa diyeti bırakacaktım.oruç daha önemli nede olsa.ama çok sıkmıcam yinede haftada istikrarlı bi şekilde yarım kilo verirsem yeter.akşamları hiç ekmek pide yemiyorum sahurdada avuç içi kadar
Sahurda menüm hep aynı 1 yumurta 1 bardak süt 1 hurma 2 ceviz domates salatalık zeytin peynir olarakta kaşar yiyorum baya tok tutuyor

Arkadaşlar vitamin kullanıyomusunuz
Bi ara kan vermem lazım bayadır baktırmadım kan değerlerime kesin kansızlık vardır.

Maşallah Menün az göründü bana tok tutuyorsa ne mutlu
Haklısın mühim olan ramazan onu ihya edelim hakkıyla sünnet e uygun yaşayalım kilolar gider zaten

Arkadaşlar vitamin kullanıyomusunuz
Bi ara kan vermem lazım bayadır baktırmadım kan değerlerime kesin kansızlık vardır.
Ben yaptırdım çok güzel çıktı kan habı önceden beri kollanırım ama sınırdadır 12. 5 çok iyi dedi doktor
Keza b vştamşnim diğer deperlerimde çıktı sağlıklı zayıflamak böyle olur

iftarımı açmışım halim yok görsen varya o halimi bir yandan hizmet et bide üstüne eziyet.ya eşim aramıştı onunla görüntülü konuşuyorduk eşim çocuğu falan görmek istedi telden sevdi oğlanı o sıra kayınbabam aradı meşgul çalmış haliyle.bunlar bize geldi kayınbabam dedi aradım meşguldu dedim oğlanı görmek istemiş görüntülü aradı kaynanam hemen böyle yaptı onla konuşacak tabi başka kimle konuşacakben böyle kaldım.ama o suratı mimikleri Allahım çıldırdım bir örnek daha verim çocuğu yabani gibi sevdi bağıra bağıra ee çocuk alışkın değil biz sakiniz eşimle sesler yükselmez öyle çocuk ağladı bana atıldı kaynanam bana arkasını döndü önümü kapatıyor çocuğa diyor ki yok yok isteme onu isteme onu isteme.bu sadece 2 örnek daha eve girdi çıkana kadar her dakika bir laf sokma çabası.çocuk sadece onların tarafına aitmiş muamelesi yapıyor ve ben hiçbirşekilde bu tarz şeylere girmiyorken.dayanamıyorum artık

kızlar günaydın ben dün biliyorsunuz çok kötüydüm ve tartılmayı unuttum.bu haftayı pas geçip haftaya kilo bildirimi yaparım

canım sıkma güzel canını..ramazanı iyi değerlendir kendin ve kayınvaliden için neyse hayırlısı onu iste..boşverr herkes kendine yapar,sen kocanla cocugunla iyi vakit geçirmeye bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…