Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

iftarımı açmışım halim yok görsen varya o halimi bir yandan hizmet et bide üstüne eziyet.ya eşim aramıştı onunla görüntülü konuşuyorduk eşim çocuğu falan görmek istedi telden sevdi oğlanı o sıra kayınbabam aradı meşgul çalmış haliyle.bunlar bize geldi kayınbabam dedi aradım meşguldu dedim oğlanı görmek istemiş görüntülü aradı kaynanam hemen böyle yaptı onla konuşacak tabi başka kimle konuşacak:KK57:ben böyle kaldım.ama o suratı mimikleri Allahım çıldırdım :KK43:bir örnek daha verim çocuğu yabani gibi sevdi bağıra bağıra ee çocuk alışkın değil biz sakiniz eşimle sesler yükselmez öyle çocuk ağladı bana atıldı kaynanam bana arkasını döndü önümü kapatıyor çocuğa diyor ki yok yok isteme onu isteme onu isteme.bu sadece 2 örnek daha eve girdi çıkana kadar her dakika bir laf sokma çabası.çocuk sadece onların tarafına aitmiş muamelesi yapıyor ve ben hiçbirşekilde bu tarz şeylere girmiyorken.dayanamıyorum artık
Boşver kv ne yaparsa yapsın çocuk senin dimi senden vazgeçecek değil boşver çok muhatap olma tamam de geç sonra keyfine göre hareket et

Screenshot_20170601-084031.png

Günaydın canım
Çok şükür iyiyim
Toparladım
Karatay devam
Sahurda
peynir domates salatalık yumurta az karpuz ve çay yedim
İfada
salata çorba olur yanına patlıcan köfte belki birde cacık

Günaydın canım
Çok şükür iyiyim
Toparladım
Karatay devam
Sahurda
peynir domates salatalık yumurta az karpuz ve çay yedim
İfada
salata çorba olur yanına patlıcan köfte belki birde cacık
gün içinde daha fazla aktif olalım kızlar yaa.iftardan sonra insanın takati kalmıyor da gündüz zaman ayıralım

Sahurda berrket vardır ben sahursuz düşünemiyorum bir su ile olsa da sahur mühim bence

Tekrar 74.1 oldum şükür kabus bitti :eek:
Onca emekten sonra o kilolara dönmek kabus gini geliyor inşallah ideal kilomuza ulaşır ve sabitleriz:KK24:

Sahurda berrket vardır ben sahursuz düşünemiyorum bir su ile olsa da sahur mühim bence

Tekrar 74.1 oldum şükür kabus bitti :eek:
Onca emekten sonra o kilolara dönmek kabus gini geliyor inşallah ideal kilomuza ulaşır ve sabitleriz:KK24:
Ben oturuyorum ama kur an okuyorum öyle sahur yapamıyorum ama yiyecek yerim olmuyor

Akşam salata ve çorbaya ek içli köfte ve e dondurma aldım malesef d dayanamadım :bicak:

Bayrama 65 inşallah benim ki
Hedeflerimizi Hatırlayalım mı

Kızlar bayrama hedefleri unutmayalım şuan kaç kilo yum bilmiyorum unuttum bu hafta artık haftaya ne çıkarsa bahtima

kızlar napıyorsunuz?nasıl geçiyor ramazanlık?havalar ısındıkça daha da zor oluyor ama Rabbim sabrını veriyor şükür:dua:oğlanı yatırdım canım sıkıldı yapacak işte yok hamile kalmadan önce 69 kiloya inmiştim ben bir ara alışveriş yapmıştım baya kalktım o pantolonları falan denedim hepsi oldu kızlar şuan olmayan hiç kıyafetim yok:KK71:hepsini bir bir giydim geçen hafta da tartılmadım kilomu bilmiyorum şuanki ama pantolonlara girmek beni baya motive etti,etti de orucum diye hiç can yok şuan bende:KK48:ramazaznlıktan dolayı spor yok yapabilseydim iyiydi :KK51:

Slm kızlar ben regli oldum ilk günüm ama aynı kiloyum değişen birşey Yök sizden neler var

X