Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

günaydın kızlar herkese.dün iftardan sonra nakavt oldum menüyü yazamadım ama klasik herzamanki menümdü.yalnız bişey soracam size sporu nasıl yapmayı düşünüyorsunuz?susuzluk fena yapıyor çünkü.

günaydın kızlar herkese.dün iftardan sonra nakavt oldum menüyü yazamadım ama klasik herzamanki menümdü.yalnız bişey soracam size sporu nasıl yapmayı düşünüyorsunuz?susuzluk fena yapıyor çünkü.
Ben kendimden geçtim dün spor filan yapamadım sahura da kalkmadık uyumuş kalmışım uykusuz kaldığımız için sabah namazına zor kalktım bugün iyi olurum inş

İnş bulursun bakalım sen full dikkat ediyorsun hedefine ulaşırsın inş
Evet gülüm yürüyüş dışında başka bişey yapmam mümkün değil.yürüyüş için arkadaş arıyorum bakicam olmadı tek çıkarım artık[/QUOTE

Kızlar cokkk mutluyum bayram için sifon tarzı içi askili üstüne ince yazlık ceket aldım 40 beden oldu havaya uçtum resmen ben 40 bedene girdim yani hatta içindeki askili bol bile geldi inanamıyorum 3 ay önce üstüme kıyafet bulamiyordum koca carsiyi alt üst etmiştim ağlayarak donmustum çok mutluyum yaa

Kızlar cokkk mutluyum bayram için sifon tarzı içi askili üstüne ince yazlık ceket aldım 40 beden oldu havaya uçtum resmen ben 40 bedene girdim yani hatta içindeki askili bol bile geldi inanamıyorum 3 ay önce üstüme kıyafet bulamiyordum koca carsiyi alt üst etmiştim ağlayarak donmustum çok mutluyum yaa

İnş bulursun bakalım sen full dikkat ediyorsun hede
Evet gülüm yürüyüş dışında başka bişey yapmam mümkün değil.yürüyüş için arkadaş arıyorum bakicam olmadı tek çıkarım artık[/QUOTE
Çok sevindim adına canım tebrikler

İnş bulursun bakalım sen full dikkat ediyorsun hede

Çok sevindim adına canım tebrikler
arada kaçamaklar oldu baya ama bırakmadığım için toparlıyorum çok sevindim ya orucum hiç enerjim yoktu dilim damağım kurumuştu elbisenin içine girince gözlerim parladı resmen

Harika canım adına sevindim ben ise bir kilo almış görünüyorum
Malum zamanlar ödemdir diyorum ama çok mutsuzum inş toparlayacağım

sporu yemekten 2-3 saat sonra yapıyoruz bugun bende başlayacağım inşallah

FB_IMG_1495813933498.jpg

Sahurumuzu çeşitlendirebiliriz

günaydın kızlar dün ne kadar mutlu olmuştum sizede yazdım hatta buraya ama fazla sürmedi o mutluluğum kaynanamgil geldi akşam çatkapı iftar sonrası burnumdan getirdi resmen ben ki hayatta beddua etmem bana beddua ettirdi kendine bu mübarek ramazanda hemde ağlaya ağlaya:KK61:eşimde gece vardiyasında zaten eşim olduğunda bulaşmıyor eşim yokken yapacağını yapıyor:KK43:bu gece sabaha kadar uyanıktım uyku tutmadı hiç.şuan harap haldeyim

X