Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlar merhaba kusura bakmayın lütfen bu ara resmen grubu boşladım ve de kendimi, yarın tartı günü ve benim adanada ki eğitimimin ilk günü. Sonuçlar nasil olacak ve adet oldum daha yeni artı göreceğim kesin

IMG_8917.jpg

Ay inşallah ne güzel olur bayramda hedeflerde olmak ama benim bu hafta ödem gitmiştir diğer hafta bu kadar gitmez
doğru evet bu gidenlerin çoğu ödemdir.önce ödemler gider sonra yağ yakımına başlar.diğer hafta bu kadar gitmese bile en azından bu hafta 2 kilo daha yükten kurtulmuş olursun:KK5:bu azimle devam edersek bayrama herkes hedefine ulaşmış olacak inşallah:KK68:

oğluş yattı da bir kahve yapıp içeyim dedim sabah erkenciydik bugün uyku resmen gözümden akıyor.havalar yine bozdu yağmur çamur dışarsı eve hapsolduk.siz napıyorsunuz çıtır hatunlar?

oğluş yattı da bir kahve yapıp içeyim dedim sabah erkenciydik bugün uyku resmen gözümden akıyor.havalar yine bozdu yağmur çamur dışarsı eve hapsolduk.siz napıyorsunuz çıtır hatunlar?
Bizde aynıyız canım şimdi uyuttum kızımı erken kalktık bizde ben de evde adım atacağım bakalım kahve bayağıdır içmiyorum ben Türk kahvesi

doğru evet bu gidenlerin çoğu ödemdir.önce ödemler gider sonra yağ yakımına başlar.diğer hafta bu kadar gitmese bile en azından bu hafta 2 kilo daha yükten kurtulmuş olursun:KK5:bu azimle devam edersek bayrama herkes hedefine ulaşmış olacak inşallah:KK68:
Aynen aynen şükür gitti bakalım haftaya be kadar gidecek 75 kilo da olursam süper olur inmek asıl istediğiniz kilo kaç benim 68

X