Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlar merhaba bende uzun zamandır giremiyordum diyeti biraz bırakmıştım önce annemler geldi yatılı sonra kvler en son almanyadan görümcemler geldi gurbette olunca kim gelse yatılı oluyor misafirle Karatay zor oluyor malum sonra ben memlekete gittim hafta sonu yuvama döndüm çok şükür ama tartılmaya korktum ya

Oğlum adımlamaya başladı cidden en zor evresi bu evreymiş sürekli peşinden koşmaktan canım çıkıyor tamda yüreyemiyor düşecek die hep totosundayım bi denge olayını tam çözseydi of yürüteçle kolaymış üç gündür bi valiz yerleştiremedim

Bide şu meşhur korselerden sipariş ettim zayıflatacak mı merak ediyorum korsem gelince sıkı diyete tekrar başlicam :KK49:
canım hoşgeldin.korsenin gelmesini bekleme sen başla bugünden itibaren.aslında kuzucuğunun hareketli olması iyi olmuş bir yandan.senide koşuya koymuş fazla almamışsındır:KK66:

evet arada baya kaçamaklar oldu yoksa hepimiz çok daha iyi durumdaydık ama bunada şükür en azından toparlıyoruz:KK68:kızlar da yok pek evet ne kadar çok olsa katılım o kadar daha motive oluyor insan
Arada takip ediyordum sizleri bu mesajı görünce dedim bende üye olup katılıyım tabii kabul ederseniz.

iyi yapmışsın canım hoşgeldin.boy kilo durumun nedir
Hoşbuldum canım boy 1.55 cm kilo 57.5 yaş 35.ilk olarak hamile kalmadan önceki kilom 54e düşmek istiyorum sonrada 50 kilo olsam fena olmaz.bu arada 3 çocuk annesiyim en küçüğü 20 aylık.60 kiloda sabit kalmıştım karatay benzeri beslenerek azda olsa kilo verdim.maalesef tam yapamıyorum.günlük koşturmacadan kendime pek hizmet edemiyorum.inşallah sizlerin sayesinde daha çok dikkat ederim.yaz bitene kadar bu sorunu çözmek istiyorum artık.

Hoşbuldum canım boy 1.55 cm kilo 57.5 yaş 35.ilk olarak hamile kalmadan önceki kilom 54e düşmek istiyorum sonrada 50 kilo olsam fena olmaz.bu arada 3 çocuk annesiyim en küçüğü 20 aylık.60 kiloda sabit kalmıştım karatay benzeri beslenerek azda olsa kilo verdim.maalesef tam yapamıyorum.günlük koşturmacadan kendime pek hizmet edemiyorum.inşallah sizlerin sayesinde daha çok dikkat ederim.yaz bitene kadar bu sorunu çözmek istiyorum artık.
Hoşgeldin
Çok iyi ettin ben de uzun dönem takipte kaldım sonra katıldım beraber herşey daha güzel oluyor

Allah bağışlasın sana yavrularını canım.oooo bir kaç kilo vereceksin öyle pek bişey yok.ben 14 kilo verdim bir o kadar daha vermem gerekiyor:-)çabucak kurtulursun o bir kaç kilodan

Sabah
1 yumurtalı sucuk
Peynir
Domates salatalık
1 çatal yaş pasta
Akşam
Fırında kabak patlıcan domates kaşar zeytinyağı ile
Yoğurt
Biraz badem ay çekirdeği
1 muz 1 incir

Hayırlı akşamlar kızlar
Akşam menüm
Yeşil mercimekli salata
Türlü
Domates
Peynir
Ceviz ve çay
Su birbuçuk inşallah bir saat yürüyüş yapacağım

Bu sağlıklı gıdalar ile bizi doyuran bizi alıştıran ve başarmamızı nasip eden Rabbim e şükürler olsun

Hoşgeldin
Çok iyi ettin ben de uzun dönem takipte kaldım sonra katıldım beraber herşey daha güzel oluyor
Teşekkür ederim canım inşallah
Allah bağışlasın sana yavrularını canım.oooo bir kaç kilo vereceksin öyle pek bişey yok.ben 14 kilo verdim bir o kadar daha vermem gerekiyor:-)çabucak kurtulursun o bir kaç kilodan
Sağol canım hepimizinkini inşallah
Evet çok kilom yok ama sanki az kiloyu vermek daha zor sürekli 56 ile 58 kilo arasında debeleniyorum.tatlıyla pek aram yok ekmeğide en fazla bi dilim yiyorum ama hamur işine dayanamıyorum ama artık dikkat ediyorum tadımlık yiyorum hiç olmasa daha iyi olacak.evdekiler sürekli bişey istiyor yapıncada canın çekiyor.benim spor yapmam şart başka türlü veremem.sanada kocaman maşallah çok güzel kilo vermişsin eminim kalan yüklerindende en kısa zamanda kurtulacaksın inşallah
Hepimize bol iradeli günler diliyorum

Sabah kahvaltım
sucuk yumurta peynir zeytin ceviz
Akşam yemeğim
asya_01 asya_01 senin menülerde sürekli közlenmiş patlıcan görüyordum canım çekti bende yaptım
Közlemiş patlıcan biber salatası yoğurt
Bir avuç leblebi kuru üzüm çay
1 litre detoks suyu 1 lt su
Yarın sabah tibet egzersizlerine başlıcam bi zamanlar baya faydasını görmüştüm en azından kilo almıyordum.
Ay koç burcundayken diyet ve egzersize başlamak için ideal zamanlarmış benim denk geldi inşallah güzel sonuçlar alırım
Ayy ne çok konuştum çenem düşmüş:eek:

Sabah kahvaltım
sucuk yumurta peynir zeytin ceviz
Akşam yemeğim
asya_01 asya_01 senin menülerde sürekli közlenmiş patlıcan görüyordum canım çekti bende yaptım
Közlemiş patlıcan biber salatası yoğurt
Bir avuç leblebi kuru üzüm çay
1 litre detoks suyu 1 lt su
Yarın sabah tibet egzersizlerine başlıcam bi zamanlar baya faydasını görmüştüm en azından kilo almıyordum.
Ay koç burcundayken diyet ve egzersize başlamak için ideal zamanlarmış benim denk geldi inşallah güzel sonuçlar alırım
Ayy ne çok konuştum çenem düşmüş:eek:
Hoşgeldin canım. Tibet egzersizlerinde başımızı önden geriye attığımız hareketi ben yapamıyorum. Ne zaman yapsam boynum acıyor. Acaba neyi yanlış yapıyor olabilirim bilgin var mı?

X