Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Menümü yazayım kızlar
Sabah
Tereyağlı yumurta
Domates salatalık
3 çilek
Çay
Akşam
Küçük kase tarhana çorbası
1 tabak taze fasulye
Sütlü kahve
2 incir 1 keçi boynuzu

Day 1
Sabah:yumurta peynir zeytin havuç ceviz
Öğle ve akşam :2 şer adet Bulgurlu biber dolması ve ayran

Sabahları yeşillik yiyesim gelmiyor nasıl yiyorsunuz kızlar sadece varsa maydonoz yiyorum

Kızlar merhaba geciktim bugün güncel kilom 66giden 200
Aile min yanında oldugum için giremiyorum ama aklım sizde yazmadın giripte yazmam gerekli diyorum
Bir yandan da küçük kızıma tuvaleti ögretme derdindeyim sorduğum da çiş yok diyor bakıyorum başka bir yere arkamdan yapıyor... Sabırla bekliyorum artık

Ben Şubat altıdan Mayıs altıya on üç kg verdim Karatay ile süper zayıflanıyor en önemli şey acıkmuyorsun gerçekten tam benlik
yanında yürüyüş de yaptım

Ben menü yazmadım yine saçmasapan bir gündü günden kalma kurabiyelere daldım şimdi miğdem de vicdanımda. Fena

yarın tam gaz devam inşallah

Şimdi adım atıyorum 8 bindeyim
Bebek kalkmaz ise onbin yapacağım inşallah hayırlı geceler
Yürüyüş iyi gelir en azından toparlarsın birde ben kurabiye börek kek kalmış ise misafir sonrası buzluk için kaplarım var hepsini atıyorum buzlupa tekrar kullanabiliyorum kaçamağı önlüyor hem de hazırda birşeyler oluyor

Allah saklasin canim tuvalet oyretme isi baya sabir taleb ediyor sana kolay gelsin birde ki 2 kiz cocugu annesi oalarakdan soyluyorum tecrubemden diyorum ne yapsanda cocugun bir yas dovru var ki anca temize onda cikiyor .
Yoksa cetin oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…