Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

kızlar menüm
1. öğün
2 haş yum
biber,2 domates,1 salatalık
sade türk kahvesi

2. öğün
az tavuk haşlama
salata
4 kaşık yoğurt

su 2,5 tamamlarım
spor 2 saat yürüyüş

Sabah
2 yumurtalı soğan kavurma
5 zeytin
1 bardak süt
Akşam
Yarım kase çorba
Balık
1 yeşil elma
Spor 6 km yürüyüş
Su 2 lt tamamlarım

merhaba kızlar ancak girebildim siteye. çok yogunum şu son günlerde. nefes alcak halim yok. final sınavları, bir yandan iş hayatım, bir yandan kariyer, yurtdışı vs. derken bayagı yorgunum ve yogunum. diyetime dikkat etmeye çalışıyorum. bazen dışarıda olunca ekmek arası vs kaçıyor haricinde istediğim kiloya yakınım şuan ama basen problemim var. en iyisi lipoliz gibi geliyor. istediğim basensizliğe bilmiyorum sporla ne kadar ulaşabilirim. lipolizle en azından tük yagları kökten kazıtıyım diyorum.. :)))))

Vay yeni yöntemler..... Acaba ne kadar saglıklı bir araştır canım.. Hemen karar verme derim

Selam kızlar
Dün ve bugün aktif değildim günüm vardı temizlik hazırlık bitti çok şükür
Ev sahibiyim mahçup olmayayım dşte yaptıklarımın tadına tuzuna baktım metabolizma

No problem kaldığım yerden devam
Hedef koymak güzel ne derler bilirsiniz hedefiniz büyük olsun ona ulaşamazsanız bile elinden geleni yaparsın

Sabah
Yumurta yemek istemedim
Közlenmiş patlıcan ve domates
Biraz peynir
5 zeytin
Akşam
1 tabak içinde kabak yemeği ve yeşil mercimek pilavı
3 kaşık yoğurt
Spor 6 km yürüyüş
Su 2 lt ye tamamlarım

Sabah
Yumurta yemek istemedim
Közlenmiş patlıcan ve domates
Biraz peynir
5 zeytin
Akşam
1 tabak içinde kabak yemeği ve yeşil mercimek pilavı
3 kaşık yoğurt
Spor 6 km yürüyüş
Su 2 lt ye tamamlarım
Menün çok güzel ama dün bende bulgur pilavı yedim sonra çoook acıktım acıkmayı sevmiyorum

Acıkınca cazutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…