Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Bugun uzerimde bir yorgunluk var başım da ağrıyor. Az su içtim sabah ondan oldu sanirim.
Öğlen yemek yedim brz dinleneceğim.
Sabah
acele karatay kahvaltısı (okula geç kalmamak icin)
Öğlen
pırasa yemegi
Dünden kalan et
Yogurt

napıyorsunuz kızçeler ben düğün hazırlığı bir taraftan ev bir taraftan ayaklarım ağrıyor şu an.hayırlısıyla atlatsaydık şu düğünü

mecburen aldım gülüm aslında hiç para harcama zamanı değildi ama hem komşumuz hem süt kardeşim hem çocukluk arkadaşım canciğeriz onunla.sıradan gitseydim küserdi hemen.neyseki son birkaç bişey kaldı onlarıda halledersem bitiyor.sen de ne var ne yok

mecburen aldım gülüm aslında hiç para harcama zamanı değildi ama hem komşumuz hem süt kardeşim hem çocukluk arkadaşım canciğeriz onunla.sıradan gitseydim küserdi hemen.neyseki son birkaç bişey kaldı onlarıda halledersem bitiyor.sen de ne var ne yok
Bende evi alt üst ettim içinden çıkamıyorum :) iyi bakalım çoğu bitti ise düğünde güzel olur sende fit olarak atlatırsın

Bende evi alt üst ettim içinden çıkamıyorum :) iyi bakalım çoğu bitti ise düğünde güzel olur sende fit olarak atlatırsın
neyi alt üst ettin dip bucak temizlik mi?ben düğün sonrası mutfağı indiricem bayram da yakın bayrama da indir mem daha mutfağı.

fit ve ben mi:KK23:ben hala kendimi yusyuvarlak görüyorumo_O

Ben de çocukların kışlıklarını ayırdım bir kaç tane hatıra ayırdım gerisini vericem bi dahaki seneye olmuyorlar... Bizim dolabı da indirdim ayıkladım yerleştiresimde yok çamaşırların arasında kaldım. :-)

neyi alt üst ettin dip bucak temizlik mi?ben düğün sonrası mutfağı indiricem bayram da yakın bayrama da indir mem daha mutfağı.

fit ve ben mi:KK23:ben hala kendimi yusyuvarlak görüyorumo_O
Yazlık kışlık kıyafet ayakkabı filan yatak odası darmaduman:KK43: aynen şimdi yaparsan bayrama gerek kalmaz
Abartma artık bayağı kilo gitti beynine inceldim Daha güzelleştim de kendini iyi hisset

Kızlar merhabaaa
4 gündür rahatsızım, o yüzden gelemiyorum. Yarın sahalara döncem inşallah

Selam kızlar
Bugün sabah bir iki lokma yiyip sabah 11:15 te okulda aşur yedim
Akşam ancak 18:30 gibi yedim yarım tabak bulgur pilavı 2 kase yoğurt birde beybilerşn yemediği kereviz sapı maydonoz ve yeşil soğanlı omleti yedim:)

Bugün değişik bir şey yaptırdım,vücuduma inceltici yosun sürdüler ve ısı battaniyesine girdim yarım saat,aslında zayıflamaktan çok karnımdaki çatlaklar ve deri sarkması için gidicem haftada bir
Sonra kadın karnıma kasları uyaran bir alet taktı yarım saatte o
Bakalım bir fark olacak mı paylaşıcam sizlerle
Ben yarın şehir dışında olucam ailecek kalabalık olucaz pazartesi ye kdr yalnız kalıp paylaşım yapamayabilirim
Sizleri öpüyorum

İş yapmaktan yazamadım
Sabah
Sucuklu yumurta
Peynir
Zeytin
Domates salatalık
Akşam
Fırında patlıcan kabak biber domates
Bu kadar

IMG_3343.JPG

300 gr vermişim işlemden dolayı mı bilmiyorum