Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Benim de 26.5 hayret sen çok daha zayıf görünüyorsun
Beb sizin program a bakmadım ondan mı acaba boy 168 kg 78 benim için bakar mısınız

Benim de o idi ama sın günlerde evde yürürken gibi algıladı

Yürüyorum ama böyle olunca üö bin bile olmuyordu

İkinci öğün olarak çorba sütlü kahve zeytin peynir
Birde az bisküvi :KK43:
Vucut dqğkıklı yemeğe alışmışkan peşpeşe gelen kaçamak beni geri saydırdı çok iradesiz hissediyorum :duduk:

Bşr kaç güne toplarım inşallah
Senin ki 27.6 çıkıyor canım

Hayırlı akşamlar kızlar...bugün baya guzel geçti hava güzeldi oglusu koydum arabaya çok sevdigim arkadaşımla yürüyüşe çıktık.yalnız bantta yurudugumde bu kadar yorulmazdim ben demek temiz havada yürümek gerçekten daha farklı.siz ne yaptınız nasil gecti gününuz
İyi maşallah sevindim adına

Evdeyim canım. Nerde yanlış yapıyorum amannnn bir lokmadan bişey olmaz. Amannnn yarın başlarım. Amannnn şunu da yiyim 1,mil fazla yaparım derken derken yerimde sayıyorum aylardır
Tamam ben de başladığından beri verdiğin kilo yazdım zaten evet.
(listedeki kilo geçen haftanın. bu hafta güncellenmemiş listemiz.demek istedim.bu hafta tam kilo verip vermediğini bilmediğim icin onu belirtmek istedim canim.)
Sonuç olarak yine de az da olsa diyettte kilo verdin mi verdin.
Bence aman ufacık birşey olmaz deme artik @tunairem in dedigi gibi o devri kapat , bak nasil gidiyor tikir tikir kilolar parka cik yuruyus yap leslie olabilir evde.
Yerinde saymak insanı yıpratıyor çok.beni öyleydi daha dogrusu....

kızlar menüm
1. öğün
2 haş yum
salatalık
peynir
şekersiz çay
sonrasında sütlükahve 1 muz

2. öğün
dünden kurutulmuş patlıcan biber yoğurtlu
3 kaşık bulgur pilavı salata

su 2 lt
spor oğlumla temiz havada 1 saat 15 dk yürüyüş yaptım

Evdeyim canım. Nerde yanlış yapıyorum amannnn bir lokmadan bişey olmaz. Amannnn yarın başlarım. Amannnn şunu da yiyim 1,mil fazla yaparım derken derken yerimde sayıyorum aylardır[/QUOTE]

Canım Nacizane fikrim bu diyetin yani Karatayın bel kemiği leptin mefhumu birde cıssları yediğimizde vucut tekrar istiyor bu da iradeyi zorluyor üç dört gün geri çekiyor yoksa cidden güzel gidiyor

kızlar siz 3 öğünmü yiyorsunuz
ben 2 öğün yiyorum kahvaltı geç olduğu için sonra ağzıma yeşilçay ve türk kahvesinden başka bişey sürmüyorum
ben karatay diyetini kendimce uygulamaya çalışıyorum 6.5 kilo verdim daha 10 kilom var
2 aydır yapıyorum
bu aralar durdu gibi yeniden başlıyomu vücut kilo vermeye
birde acıkıyomusunuz acaba :KK48: bana kalsa akşam yemeğinide yemeyeceğimde sonra fenalaşırım diye yiyorum
hani leptin açken devreye giriyomuşya açlık hissi olmamaya başladı artık :KK43:

Günaydın canlarım sabaha türk kahvesiyle başlıyorum... Nede güzel Birgül bugun..
Bu arada kutlu doğum günümüz mübarek olsun...

Yoğun bir gün beni bekliyor belki de kahve içemezdim

Tamam ben de başladığından beri verdiğin kilo yazdım zaten evet.
(listedeki kilo geçen haftanın. bu hafta güncellenmemiş listemiz.demek istedim.bu hafta tam kilo verip vermediğini bilmediğim icin onu belirtmek istedim canim.)
Sonuç olarak yine de az da olsa diyettte kilo verdin mi verdin.
Bence aman ufacık birşey olmaz deme artik @tunairem in dedigi gibi o devri kapat , bak nasil gidiyor tikir tikir kilolar parka cik yuruyus yap leslie olabilir evde.
Yerinde saymak insanı yıpratıyor çok.beni öyleydi daha dogrusu....
Hımmm ben 1 haftada verdim sandın sandım. Nasıl cümle oldu :-)
Ben her gün 3 mil yapıyorum öyle almıyorum. Yoksa 80i devirmiştim. Boğazımı tutunca gidecek inşallah. Benim metabolizmam hızlı aslında hiç kaçamak yapmazsam 1 kilodan fazla gidiyor 1 haftada. Sağol desteğin için canım hepiniz çok iyisiniz

Hımmm ben 1 haftada verdim sandın sandım. Nasıl cümle oldu :-)
Ben her gün 3 mil yapıyorum öyle almıyorum. Yoksa 80i devirmiştim. Boğazımı tutunca gidecek inşallah. Benim metabolizmam hızlı aslında hiç kaçamak yapmazsam 1 kilodan fazla gidiyor 1 haftada. Sağol desteğin için canım hepiniz çok iyisiniz
Oo her gün 3 mil coook iyiymis canim.metabolizman da hızlıymış şanslısın ne gzl. Teşekkürler sen de iyisin canım karşılıklı ...

X