Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Merhaba hanımlar,
Bu yağ ölçümünü nerelerde yaptırabiliriz başka?Ben de merak ettim şimdi
Bu arada bugün bütün kurallara uydum hiç kaçamak yok.yürüyüş yapamadım ama işyerinde kendiliğinden 4000 adım atmışım tempolu değil ya işe yarar mı bilemedim
My Weight diye bir program var Google Play ve ya apple store da orada ortalama hesaplıyor

:KK24:evet çok pis gıcık olduklarım var onlara okkalı bir kapak lazım:super:bayrama inşallah 65 le gireriz:KK68:ama bu haftadan sonra haftada bir büyük ihtimal pazartesi günleri kendime bir ödül vericem o aradaki kaçamakları engellemek için.dün eşim kaymaklı kadayıf getirmiş canı istiyormuş ben yemiyorum diye dünyanın lafını yedim sen nasıl insansın senin yüzünden eve bişey almak istemiyorum dedi bana:KK23:bende 55 kiloya düşecem dediğimde attığın kahkaha kulağımda hala dedim:KK28:ohh bırakmadım içimde
Maşallah bacım azmine hayran kaldım

ben ne bileyim senin böyle zayıflayacağını ben zayıflayamazsın diye düşünüyordum dedi bende ben 22 kilo vermiş insanım 1 yıl önce madem öyle kahkaha attın sonucuna da katlanacaksın otur ye ne yiyorsan dedim tribimi de attım çıktım çıktım odadan:KK48:
Helal olsun sana canım bravo

Merhaba hanımlar,
Bu yağ ölçümünü nerelerde yaptırabiliriz başka?Ben de merak ettim şimdi
Bu arada bugün bütün kurallara uydum hiç kaçamak yok.yürüyüş yapamadım ama işyerinde kendiliğinden 4000 adım atmışım tempolu değil ya işe yarar mı bilemedim
4000adım cok az canım biraz daha tempolu olman gerekli 10000at mesela tempolu olmasa bile yeterli

Aylık hedef koy kendine gülüm daha iyi motive olursun begendigin bir elbise al küçük beden ona girmek için hırs yaparsın
Bi pantolon aldım canım o olsun yeter diyorum. Yatılı misafirim çok benim biri gidiyo biri geliyo kendine özel çok bişi yapamıyosun onlar yedikce senin canın istiyo. Hergün bugün başlıyorum diyorum kahvaltıda herşey yolunda sonraki öğünler kıtlıktan çıktım sanar görenler

GÜNAYDIN MELEK YÜZLÜ İYİ NİYETLİ ARKADAŞLARIM

SABAH 25 DK SPORLA GÜNE BAŞLADIM SUANA KADAR 5048 ADIM ATTIM

SİZLER NE YAPTINIZ

Bi pantolon aldım canım o olsun yeter diyorum. Yatılı misafirim çok benim biri gidiyo biri geliyo kendine özel çok bişi yapamıyosun onlar yedikce senin canın istiyo. Hergün bugün başlıyorum diyorum kahvaltıda herşey yolunda sonraki öğünler kıtlıktan çıktım sanar görenler
kabul etme misafiri einden geldiğince gülüm madem bu kadar etkiliyor seni

Selam kızlar sabah vücut analizi yaptırdım metabolizma yaşım 44 çıktı. 32 kilo yağım varmış. Obez kategorisine giriyormuşum. :KK43:
Herkese yapıyorlar mı bunu acaba?

Selam beybiler
Dün öğlen bezelyeli bulgur salata
Akşam mantar sote salata cevizli biber

Bu sabah:1 yumurtalı kk+yarım domates salatalık 1 havuç

Kızlar bir sorum var yarın sabah herhalde 10 gibi okulda aşur yenecek döğme ile et pişiyor öyle bir şey işte kahvaltı yapmasam uyanınca 1 bardak kefirimi içsem sadece o saate kdr beklesem nolur bir güncük:KK49:

Selam beybiler

Kızlar bir sorum var yarın sabah herhalde 10 gibi okulda aşur yenecek döğme ile et pişiyor öyle bir şey işte kahvaltı yapmasam uyanınca 1 bardak kefirimi içsem sadece o saate kdr beklesem nolur bir güncük:KK49:
Yaparlar canım.

Adım atarken telefon u kullanıyorsanız bu program ı tavsiye ederim önceki çok sıkıntılıydı yürürken araç moduna geçiyor adımlarımı saymıyordu

Eklentiler

• Screenshot_20170419-114254.png
    Screenshot_20170419-114254.png
    186,1 KB · Görüntüleme: 27

Selam beybiler

Olur sorun yok bebeğim afiyet olsun canım

X