Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Menü de yazayım.
Karatay kahvaltısı 1 yumurta yarim muz ceviz badem peynir zeytin çeri domates tatli köy biberi yeşil çay.
Öğlen tarhana corbasi , et ,kıymalı karnabahar
Akşam kalan yemeklerden yerim herhalde.

evet evet bugun oldukça rahatım canım
Menü de yazayım.
Karatay kahvaltısı 1 yumurta yarim muz ceviz badem peynir zeytin çeri domates tatli köy biberi yeşil çay.
Öğlen tarhana corbasi , et ,kıymalı karnabahar
Akşam kalan yemeklerden yerim herhalde.
güzelmiş menün canım

BENİMKİ 26 ÇIKTI KIZLAR
Benim de 26.5 hayret sen çok daha zayıf görünüyorsun
Beb sizin program a bakmadım ondan mı acaba boy 168 kg 78 benim için bakar mısınız

Benim ki walklogger

Benim de o idi ama sın günlerde evde yürürken gibi algıladı

Yürüyorum ama böyle olunca üö bin bile olmuyordu

İkinci öğün olarak çorba sütlü kahve zeytin peynir
Birde az bisküvi
Vucut dqğkıklı yemeğe alışmışkan peşpeşe gelen kaçamak beni geri saydırdı çok iradesiz hissediyorum

Bşr kaç güne toplarım inşallah

Benim yine Karatay menum yok ne iradesizmişim ya
Canım kendine haksızlık etme üzülme. Belki evde uygun yemek yoktu .her zaman herşey yolunda gitmiyor.
Fıkır kabul edersen yanlış anlamazsan seninle paylaşmak istiyorum.
Ben de ya yerimde sayardım hep ya + cikardim.
Sonra dedim ki kendime 1 hafta bi deneyeyim ama hiç kacamaksiz ve bol hareket yürüyüşle. Sonuç ne olcak bakalim. Diye
Ve başladım aktif oldum burada da yazdım motive oldum 1 hafta gzl geçti beklediğimden de iyi sonuç aldım.
Şimdi zayıfladığımi gördüğüm için mutluyum ve istekle kacamaksiz dvm ediyorum. Senin daha iyisini yapabileceğine inanıyorum. Nerede yanlış yaptığını bul önce.
Kaçamak yapmamaya çalış .evde misin çalışıyor musun cnm?

Benim yine Karatay menum yok ne iradesizmişim ya
1. Sayfadaki listeye göre (o geçen haftanın) basladigindan beri 1.3 kg vermişsin yanlisim varsa duzeltin lutfen .demekki verebiliyorsun.
Ve aslında 1 hafta kacamaksiz ve bol yürüyüşle 1.3 ten bile çok kilo verebildiğini göreceksin canım gerçekten.....moralini yüksek tut....

Hayırlı akşamlar kızlar...bugün baya guzel geçti hava güzeldi oglusu koydum arabaya çok sevdigim arkadaşımla yürüyüşe çıktık.yalnız bantta yurudugumde bu kadar yorulmazdim ben demek temiz havada yürümek gerçekten daha farklı.siz ne yaptınız nasil gecti gününuz

Çok şükür güzel getiren havada güzeldi işimde fazla yoktu hareket cok oldu

Bazen mevsimden kaynaklı olabilir sıkma canını iradene sahip ol

Kızzzzz o ocaktan beri verdiğim kilo

Evdeyim canım. Nerde yanlış yapıyorum amannnn bir lokmadan bişey olmaz. Amannnn yarın başlarım. Amannnn şunu da yiyim 1,mil fazla yaparım derken derken yerimde sayıyorum aylardır

Evdeyim canım. Nerde yanlış yapıyorum amannnn bir lokmadan bişey olmaz. Amannnn yarın başlarım. Amannnn şunu da yiyim 1,mil fazla yaparım derken derken yerimde sayıyorum aylardır
Artık o devir bitti şimdiye kadar yedik içtik bu saatten sonra giyinip kuşanalım milletin şöyle gıpta ile baktığı zarif ince bir bayan olsak hoş olmaz mı canımcım

Artık o devir bitti şimdiye kadar yedik içtik bu saatten sonra giyinip kuşanalım milletin şöyle gıpta ile baktığı zarif ince bir bayan olsak hoş olmaz mı canımcım
Yaa ne güzel elbiseler var varya içim gidiyor bir an önce incecik olmak istiyorum hem de nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…