Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

İyi geceler arkadaşlar
Lütfen beni de ekler misiniz listeye.ben de katılmak istiyorum boyum 157 kilom 55.4 hedefim ise 50.ilk defa bu kadar kararlıyım hadefim haftada 1 kg vermek.herkese ve kendime başarılar diliyorum

Merhaba hanimlar memleketteyim demistim en son.Memkeketten gelir gelmez o gece 4 aylik kizim hastalandi suan 6 gündur hastanedeyiz. Bende ne hic diyet kalmadi artik cikip kendimi iyi hissettiginde tekrar baslayacagin ins.Perisan oldum hastanede.

Merhaba hanimlar memleketteyim demistim en son.Memkeketten gelir gelmez o gece 4 aylik kizim hastalandi suan 6 gündur hastanedeyiz. Bende ne hic diyet kalmadi artik cikip kendimi iyi hissettiginde tekrar baslayacagin ins.Perisan oldum hastanede.

Çok geçmiş olsun sıkıntılı bir dönem bilirim Rabbim yavruna şifalar versin

Günaydın kızlar
Güncel kilo:54.9
Yine pek lavaboya giremiyorum düzenli kefir içicem artık yapacak bi şey YÖK belki daha çok vermiş olabilirim bu hafta yürüyüş bandıma da çıkıcam inş

günaydın mı desen beni affedinmi desem üstüne artı çıktığımımı söylesem bilemedim..

dün aksam 7 de evdeydim kızlar çok yorgundum inanın ki...zaten görev yaptığım yerde telde(avea) çekmiyordu...öğle yemeğinoe dürüm yemek zorunda kaldık ve su içmek için doğru dürüst bardak bile bulamadım..
aksam 8.30 da uyuyup kalmışım

sabah kilom 67 di tamamen şok oldum +700 gelmiş oldu..

merhaba kızlar misafirim vardı uğrayamadım kaç gündür.bu hafta sonu baya motive oldum kızlar ya neredeyse kim gördüyse zayıflamışsın oldu ilk tepkileri.kilo bildirimi de yapayım

geçen hafta 76
bugün 75
geçen ayın 15 i 80 di yani bu ay 5 kiloya veda ettimbu ay kaçamaklı geçti yoksa daha fazla giderdi diye düşünüyorum.bu hafta sonu 2 düğün var dikkat etmek lazım

Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…