Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Hello girls
Sabah 54.9 çıktım 100 gr oynamış görünüyorum ama 2 gündür lavabo problemim var yine sabah kefir içtim düzenli içicem artık
Birde yürüyüş bandıma çıkıcam akşamları inş
Bu haftasonu bir etkinliğe katılacaö ve aldığım elbise için göbeksiz olmam lazım:)

İyi geceler arkadaşlar
Lütfen beni de ekler misiniz listeye.ben de katılmak istiyorum boyum 157 kilom 55.4 hedefim ise 50.ilk defa bu kadar kararlıyım hadefim haftada 1 kg vermek.herkese ve kendime başarılar diliyorum

Ayni boydayiz :) ama benim kilom senden bi 10 kg fazla :KK48:

Geçen hafta 78.9 dum şimdi 78.2.
Hamdolsun
Kaçamak yapmasam daha aktif olsam daha güzel olurdu:olamaz::bicak:En Büyük TÜRKİYE

merhaba kızlar misafirim vardı uğrayamadım kaç gündür.bu hafta sonu baya motive oldum kızlar ya neredeyse kim gördüyse zayıflamışsın oldu ilk tepkileri.kilo bildirimi de yapayım

geçen hafta 76
bugün 75
geçen ayın 15 i 80 di yani bu ay 5 kiloya veda ettim:halay:bu ay kaçamaklı geçti yoksa daha fazla giderdi diye düşünüyorum.bu hafta sonu 2 düğün var dikkat etmek lazım:KK28:

Selam kızlar geçen hafta 69.3 tüm bugün 69 giden -300. Haftasonu kaçamakları kabusum oldu

Selam kızlar
Güncel kilom 82.4
Geçen hafta 83.1
Fark -700

Hello girls
Sabah 54.9 çıktım 100 gr oynamış görünüyorum ama 2 gündür lavabo problemim var yine sabah kefir içtim düzenli içicem artık
Birde yürüyüş bandıma çıkıcam akşamları inş
Bu haftasonu bir etkinliğe katılacaö ve aldığım elbise için göbeksiz olmam lazım:)

Harikasiniz kizlar tebrikleeer:KK73::KK9::KK68:

günaydın mı desen beni affedinmi desem üstüne artı çıktığımımı söylesem bilemedim..

dün aksam 7 de evdeydim kızlar çok yorgundum inanın ki...zaten görev yaptığım yerde telde(avea) çekmiyordu...öğle yemeğinoe dürüm yemek zorunda kaldık ve su içmek için doğru dürüst bardak bile bulamadım..
aksam 8.30 da uyuyup kalmışım

sabah kilom 67 di tamamen şok oldum +700 gelmiş oldu..

Durumden dolayi odem olmustur bence canim.. haftaya fazladan gider:KK5:

Merhaba kizlar. Basim catliyor. Bu saat oldu hala bir sey yiyemedim, kahveyle duruyorum. Simdi kahvalti hazirlicam kendime, ellerim titremeye basladi.

Baslangic kilom: 64,9

Slm kızlar nasılsınız ancak geldim asya_01 asya_01 @anka_misali nerelerdesiniz yoksunuz

günaydın mı desen beni affedinmi desem üstüne artı çıktığımımı söylesem bilemedim..

dün aksam 7 de evdeydim kızlar çok yorgundum inanın ki...zaten görev yaptığım yerde telde(avea) çekmiyordu...öğle yemeğinoe dürüm yemek zorunda kaldık ve su içmek için doğru dürüst bardak bile bulamadım..
aksam 8.30 da uyuyup kalmışım

sabah kilom 67 di tamamen şok oldum +700 gelmiş oldu..

merhaba kızlar misafirim vardı uğrayamadım kaç gündür.bu hafta sonu baya motive oldum kızlar ya neredeyse kim gördüyse zayıflamışsın oldu ilk tepkileri.kilo bildirimi de yapayım

geçen hafta 76
bugün 75
geçen ayın 15 i 80 di yani bu ay 5 kiloya veda ettim:halay:bu ay kaçamaklı geçti yoksa daha fazla giderdi diye düşünüyorum.bu hafta sonu 2 düğün var dikkat etmek lazım:KK28:
eminim çok iyi gidiyor bwn de bunu yqşadıö gün arkadaşlar ı akrabalar hatta merdiven görevlimiz nasıl zayıfladın dedi

Grubu bana bırakıp gittiniz sandım

Merhaba hanimlar memleketteyim demistim en son.Memkeketten gelir gelmez o gece 4 aylik kizim hastalandi suan 6 gündur hastanedeyiz. Bende ne hic diyet kalmadi artik cikip kendimi iyi hissettiginde tekrar baslayacagin ins.Perisan oldum hastanede.
Cook geçmiş olsun Allah şifa versin. Bebek iyi olsun herşey yoluna girsin sen de tekrar düzene girersin canım....

Selam kizlar nasılsınız.
kizimi uyuttum geldim Kilo bildirimi yapmak icin
Kacamaksiz 1 haftam bitti her gun leslie 1 mil ve disarida yuruyus yapmaya calistim oldugu kadar ve ben grupta hep + cikardim tartida
ilk kez -1.9 u gördüm.
Güncel kilo 56.5 :KK73:

Çoktan çok azdan az gider derler bu sefer tersi oldu harikasın :sampiyon:

Avm deyiz çocuklar fast food yiyor ama ben su içiyorum.kahvaltıyı 10 30 da sıkı yaptım hiç de acıkmadım.eskiden olsa kesin 1 menü de ben götürürdüm.bu sefer başarmak istiyorum

Keske cocuklar da yemese :KK43: yanlis anlama canim, ben de kucukken fast food, abur cubur yemekten bu hale geldim, bagimlisi oldum o yuzden soyluyorum. Cok kiziyorum annemlere neden izin verdiniz boyle seyler yememe diye...

napıyorsunuz çıtır hatunlar?ben saçımı boyadım bugün sonrasında oğluşla uğraştım bu saat oldu.

kızlar bayrama 2 ay var ama daha motive olmak için hedef koyalımmı?

X