Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Günlük 5 km yürüyorum Pazartesi gününden beri bakalım ne kadar etki edecek
Kesin gider 2 kilo wc ye çözüm lazım ama kayısı ekle menüne canım netten araştırma yap bir ne iyi gelir wc sıkıntısını cozsen eksi 2 yi kesin görürsün

Kesin gider 2 kilo wc ye çözüm lazım ama kayısı ekle menüne canım netten araştırma yap bir ne iyi gelir wc sıkıntısını cozsen eksi 2 yi kesin görürsün
Eşimde diyor ki tuvalete çıkamıyorsun onu çık kilondan diyor :) inşallah canım hepimiz zayıflarız ya güzelce

Yok canım ya ben hep böyleyim o yüzden düşmüyorum :)
Yaa şu erkeklerde ki pratik zekaya hayranim yaa.onlar kadar rahat olsak varya dünya daha güzel olacak bak benim esimde diyor ki bu ay olmassa öbür aya verirsin kilo ha bir eksik ha bi fazla ne fark eder yani kendimizi parcaliyoruz 1 kilo için yaa

Aynen katılıyorum

canım yanlış hatirlamiyorsam ilimizin de bebeği var değil mi?
Keşke benimde bebeğim olsaydı da kilolu olsaydım...

Rabbim sana ve tüm hasretini çekenlere sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Günlük 5 km yürüyorum Pazartesi gününden beri bakalım ne kadar etki edecek

Ben çok etkisini gördüm canım sen de görürsün umarım

Birde ben lavaboya çıkamıyorum afedersiniz kızlar bu da etkili sanırım

Bencede çok önemli günlük rutine sokmak için uğraş bu metobolizma hızı için gerekli
kahvaltıdan yarım saat önce ilık su ile bir kayısı çok etkili tavsiye ederim canım

Birde onu deneyeyim o zaman kayısı ve su
ayı

Yazarken kayısının ayı aşağı da yazmış anlamadım netten dolayı böyle yazıyor bazen çok özür dilerim

Birde onu deneyeyim o zaman kayısı ve su

ayı
En iyisi sabah kalktığında ılık su ile birlikte soguk sıkım yarım fincan zeytinyağı. Ben bu beslenmeye başlamadan önce. Çok kabızlık çekiyordum. Ama canan hocayı dinledim 3-4gün bu şekilde yaptım. Daha ben kabız oldugumu bilmem.
Bide Saglıklk yağlardan tüket
En önemlisi su.. Su az ise oda tetikliyor

Kilo verme aşamasında kayısı tüketme meye gayret edelim.. Kayısı zorunluysa günkurusu olmalı.. Çünkü sarı olanlar daha fazla muhafaza edilsin diye ilaçlanır

Hello girls

Dün sabah: yumurtanın sadece sarısı(az pişirmişim midemi bulandırdı)+ceviz zeytin peynir
Öğle:karnabahar +salata+yoğurt
Akşam:mercimekli bulgur+azıcık çekirdek çitledim

Hava yağmurlu kasvetli burada sizler de nsl?

İyi olunca hava çıkıp çocuklar ile yürüyorum iyi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…