Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kizlar hava çok gzl di kızımla yürüyüş yaptım parka gittik. Evden çıkmadan önce de o uyurken 1 mil leslie yaptım az ama olsun. Sadece leslie + disarda yürüyüş 6500 adim kacamaksiz 2. Gunumdu bugun. Ilk kez 2 ogun yedim. Ama bana 3 ogun daha uygun dogrusu acıkmadım dersem yalan olur...

Günaydın kızlar
Dün öğle:bakla ve yoğurt
Akşam:et yoğurt
Bu sabah: uyanamadım 1 muz yedim

Günaydın kızlar
Sabah yumurta peynir zeytin ceviz kayısı salatalık domates ve çaydan müteşekkil Karatay kahvaltımı yaptım

AkşMa yine yazarım

Ben de öğlen yemeğini yedim.
Çorba
Patlıcan yemeği
Yoğurt
(Doymayınca) menemen yedim
Kizlar birşey soracağım kısır da bulgur pilavı gibi 3-4 kaşık mi serbestti?
Aranızdan birisi güne /misafirliğe gitmisti sanırım söylemişti börek pasta yemedim kısır +çay içtim demişti. Simdi benzer bi durum bende de olacak da o yüzden onceden size sormak istedim...

haftada 3-4 kaşık serbest canım

kızlar bugün erken acıktım akşamın kapanışını yaptım menümü vereyim

1. öğün
2 haş yum
kk peynir
domates
biber
çay

2. öğün
1 tabak mercimek çorbası
salata
sonrası 1 küp lokum ve acı kahve

su 3 lt tamamlarım
spor 45 dk yürüyüş

Cıss ögleden önce kahvenin yanında kek malum dönem
Öğlene tavuk zeytin peynir domates

Akşama salata yiyeceğim on bin adımı da yürüyeceğim

Kızlar bugün dikkat ettim ama son dk golu olarak dondurma yedimuzerinize afiyet
Simdi onun açısını çıkarmak için zımba ve pilates dersine gidiyorum

kızlar adet olmadım sanırım ondan yaa canım fena tatlı çekiyor offff.oğlanda durmuor bugün öğlene kadar bir nefes aldırdı ya bana acısını çıkarıyor şimdi

Ben kacamaksiz 3. Günü bitiriyorum şükürler olsun.
Kısır 4 kaşık
Az patlıcan yemeği
Az yoğurt
filitre kahve (cafeye gittik bu akşam eşimle) kizima annem bakti

Kizlar bir sorum var bir yandan da araştırıcam şimdi kitabında yok diye biliyorum canan hocanın iki kitabını okudum. Deniz ürünleri hakkında bilginiz var mi buraya yazmak yazmamak konusunda kararsız kaldım ama ne serbest ve ne kadar yiyebiliyoruz.? Kalamar, midye dolma , (midye tava kizartilmis oldugundan olmaz sanirim) karides vb. Canim cok cekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…