Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Dün akşam gözüm karardı hem mecaz hem de gerçek anlamda uzun süredir böyle saçmalamıyordum sanırım kansızlık tavan yaptı ilaçlarımı itina ile alacağım

Bugün yeni bir gün kaldığım yerden devam tirit peynir zeytin salatalık ceviz ve çayla Karatay kahvaltımı yaptım

Kaçamak yapmanın güzel bir yanı ne kadar sağlıklı beslendiğimizi ve yemediğimiz cıss ların aslında hiç de matah olmadığını görmek kanımca:KK24:En Büyük KK

Kahvaltım
IMG_20170413082859.jpg

Dün akşam gözüm karardı hem mecaz hem de gerçek anlamda uzun süredir böyle saçmalamıyordum sanırım kansızlık tavan yaptı ilaçlarımı itina ile alacağım

Bugün yeni bir gün kaldığım yerden devam tirit peynir zeytin salatalık ceviz ve çayla Karatay kahvaltımı yaptım

Kaçamak yapmanın güzel bir yanı ne kadar sağlıklı beslendiğimizi ve yemediğimiz cıss ların aslında hiç de matah olmadığını görmek kanımca:KK24:En Büyük KK
Bende de öyle oluyor valla kadının bir bildiği vardır diyorum

İyi geceler fıstıklar
Öğle:et+salata +yoğurt
Akşam:bir etli pidenin 3/1 i +yarım ayran
3 lt suyumu tamamlayamadım dışarıda olunca
Şişemi almamışım
Zayıflamasam da xs elbise aldım bugün :) Bir incelme var zannımca
Oh oh ne güzel bir haber bu..tebrikle canım

eskisi gibi aktif değil kimse ya menü paylaşımları bile pek yoko_O
Evet herkes yoğun sanırım ev işi çocuklar çalışan anneler de var.
Ama ben kendimde şunu fark ettim eğer kaçamak yapıyorsam forumda pek aktif değilim.
ama kacamaksiz 4. Günüm ve motive olmak için sürekli giriyorum bakıyorum sayfaya.... genelde sen varsın aktifsin :KK5:

Bakalım ben uzun zamandır yerimde sayıyordum hatta son kilo bildiriminde + çıkmıştım. Hedefim Kacamaksiz 1 hafta ve bakalim 1 haftanin sonunda sonuc ne olacak cok merak ediyorum

Kızlar napiyorsunuz Nasılsıniz?gün içinde daha aktif olalım daha fazla motive oluruz
Önceden paylaşıyordum bende menü 40 gün yaptım hiç kilo vermeden paylaşım yaptım sonra sinir oldum. Kendimce yazmadım ama şimdi kaçamak yapmıyorum da menü de yazmıyorum

X