Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Bugün çok yoruldum temizlik yemek hafta içine de brz kalsın diye fazla çeşit yaptım evi topladım sınav okudum kizimi uyuttum telefonu elime alabildim...herkese iyi geceler.guzel bi hafta olur inş.

Geçmiş olsun canım allah şifa versin

Günaydın kızlar ben de 58.6 +200 çıktım. Galiba zaten çok kilom yok yaza da daha zaman var nasilsa fln diye düşüyorum ondan veremiyorum çünkü kaçamak yapıyorum maalesef.nolcak azcik bu son diye.ama son olmuyor ki.
bakalim bu hafta hiç kacamaksız olsun istiyorum sonuç ne olacak.moralim bozuk....

Günaydın kızlar haftasonu annemlere gittim ve internetim yoktu yazamadım

Annem de biraz sapıttım vermek ne kelime 200 gr almışım
Güncel:55.2

Bahar şapşallığı geldi üstümüze herhalde silkelenmemiz Laz'ım biri bizi gaza getirsin plss

Ben maalesef ikisi bir arada nescafe içtim bu hafta birkaç kez vazgeçemiyorum ya. Bagimlilik Filitre kahve ve türk kahvesi serbest biliyorum ama.
Filitre kahve makinası da eve almak istemiyorum açıkçası çok tuketiyorum çünkü .(disari ciktigimizda alisveris merkezinde fln ilk baktigim kahve dukkanlari. Cafeler... ) kahve makinasina (bir de ona) bütçemiz yok bu ara borcumuz var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…