Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlar bugün oğlumun Doğum günü dünde Doğum günü partisi vardı çok yoğun bi haftaydı burayı biraz ihmal ettim sonun da çok güzel bi şekilde atlattık çok şükür

Eklentiler

• IMG_5994.JPG
    IMG_5994.JPG
    75,5 KB · Görüntüleme: 40
bu hafta yürüyüş yaptım her gün az da olsa bişeyler yaptım yürüyüş gerçekten ilaç gibi[/QUOTE]

Sonuç mükemmel canım
Tebrikler :sampiyon::KK9:

Kesinlikle katılıyorum yürüyüş bu işin sırrı

bu hafta yürüyüş yaptım her gün az da olsa bişeyler yaptım yürüyüş gerçekten ilaç gibi

Sonuç mükemmel canım

Kesinlikle katılıyorum yürüyüş bu işin sırrı[/QUOTE]
günde 1 saat yapmak varya garanti haftada 1 kilo ama ben fırsat bulamıyorum sıpa bazen tuvalete gitmeme fırsat vermiyor alışmış birde bana dün babasına verdim 20 dk yürüdüm baktım ağlıyor içeri girdim üstüme nasıl atılıyor aldım kucağıma alır almaz sustu:emir_bebek:

ayrıca sende çok iyisin yaa hem spor hem beslenme şeklin çok iyi azimle devam :halay:

kızlar canım çok sıkılı yaa yiğenimde cilt hastalığı çıkmış daha 8 yaşında vitiligo diye bir hastalıkmış sedef hastalığı gibi cilde beyaz leke atıyor.abim nasıl kötüydü :KK43:

kızlar canım çok sıkılı yaa yiğenimde cilt hastalığı çıkmış daha 8 yaşında vitiligo diye bir hastalıkmış sedef hastalığı gibi cilde beyaz leke atıyor.abim nasıl kötüydü :KK43:
GEÇMİŞ OLSUN CANIM YAA. İNŞ KORKULACAK BİRŞEY YOKTUR VE GEÇİÇİ OLUR

Sonuç mükemmel canım

Kesinlikle katılıyorum yürüyüş bu işin sırrı
günde 1 saat yapmak varya garanti haftada 1 kilo ama ben fırsat bulamıyorum sıpa bazen tuvalete gitmeme fırsat vermiyor alışmış birde bana dün babasına verdim 20 dk yürüdüm baktım ağlıyor içeri girdim üstüme nasıl atılıyor aldım kucağıma alır almaz sustu:emir_bebek:

ayrıca sende çok iyisin yaa hem spor hem beslenme şeklin çok iyi azimle devam :halay:[/QUOTE]
bu durum hepimizdede var mecbur canım yapacak bişey yok bebeğim...artık elimizden ne geldiyse

Bende değişen birşey Yök regli dönemi 3. Gün birde kaçamak var aynen devam 83.1
Maşallahı var herkesin tebrikler acayip gaza geldim kızlar bende değişim Yök herkes vermiş kaçamak Yök artık :kızgın:

Öğlen yemeği yiyeceğim bulgur pilavı ne kadar sure için haftada bir mi ayda bir mi kaç kasıktan fazlası yoktu kizlar kafam karıştı. Menü kıymalı yeşil mercimek yoğurt bulgur pilavi

Günaydın kızlar haftasonu annemlere gittim ve internetim yoktu yazamadım

Annem de biraz sapıttım vermek ne kelime 200 gr almışım
Güncel:55.2

Bahar şapşallığı geldi üstümüze herhalde silkelenmemiz Laz'ım biri bizi gaza getirsin plss:KK14:

gerçekten öyle canım. artık yağ oranlarımızın da sonlarındayız ondan vermek 55lerde cok daha zor 70lere oranla. o yüzden artık bundan sonrası için daha yabaş yakım olucak her hafta 500 gr falan beklemiyorum hiç. en fazla 100 - 200 gr eksilebiliriz gibime geliyor. :) o da yeter ama. yaza kadar istediğimi kiloya ineriz inşallah

X