Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

FB_IMG_1483992685104.jpg

Ben dun uyuyp kalmisim.zincirim kirildimi la ..:skandal:

Birlikte yapalim kimin zinciri kirilacaak:KK5:
Anlaştık bu gün başlıyoruz :KK5:
Karataydaki yasaklardan yersek zincir kırılıyor.
Ama ben 68 olunca 1 dilim tahinli kek yiyeceğim... Sonra 64 te sonra 60 ta sonra 56 ya :-)

selamlar kusura bakmayın erken gelemedim malum kış şartları:)
:KK54::KK54:
geçen hafta 68,5 dim
bugün 67,7 yim
ve ben bu hafta 67 gördüm anlamadım nasıl 700 fazla çıktım olsun bakalım veririzzz sıkıntı yok
:KK200:

Ben orta yaştayım. 35 :)
Biyolojik kac olursak olalim beden yasimiz 30-35 olmali.biyolojik yasimiz ilerledikce hormonal duzenimiz geriliyo.biz ne yapacaz saglikli beslenerek ilerlemesinin buraz onune gecmis olacaz.hersey beslenmeye bagli.

Ben 2 haftadır yapıyorum.
57.1 ile başladım.Pazar günü 54.9 geldim.
Hafifim,tokum,mutluyum.:spor:

Bakimimizi ihmal etmiyiruz.canan hoca krem dusjeli sampuan kimyasal olan tum kozmetik urunleri onermiyor.ne mi yapiyoruz.yiyebilecegimiz seyi bsuruyoruz

Kremimiz zeytinyagi olmali.sabunumuz zeytinyagli kalip sabun olacak.sampuan deterjanida ben ersagdan alacam .

Ersagin urunleri dogala daha yakinmissss
Deneyecem bakalim.
hic ersag kullandinizmi kullanan tanidiklariniz varmi

Ben yüzüme düzenli sirke sürüyorum. Bakterileri öldürüyor. Ayaklarımı da haftada en az üç sirkeli suda bekletiyorum. Paspas suyuna da sirke katıyorum. Deterjan ve kozmetik kullanıyorum tabii ki

Anlaştık bu gün başlıyoruz :KK5:
Karataydaki yasaklardan yersek zincir kırılıyor.
Ama ben 68 olunca 1 dilim tahinli kek yiyeceğim... Sonra 64 te sonra 60 ta sonra 56 ya :-)
Ödülü yiyecek yapma bence. Kendini yiyeceğim diye koşullama bence. Benim ödülüm güzel bir alışveriş mesela. Hiç bir şey almıyorum şu an kendime

Ödülü yiyecek yapma bence. Kendini yiyeceğim diye koşullama bence. Benim ödülüm güzel bir alışveriş mesela. Hiç bir şey almıyorum şu an kendime
Ok alisveris onerisi guzel. Onunki tahinli olsun emZiriyo garibim cani cekiyodur ya.

Benim odulum alisveris ozaman

Ok alisveris onerisi guzel. Onunki tahinli olsun emZiriyo garibim cani cekiyodur ya.

Benim odulum alisveris ozaman

Şu an 42 beden giyiyorum. Zayıflayınca bunlar olmayacak mecbur alışveriş yapacağım zaten. Bütün dolabı değiştireceğim. Ama yazık bana çok çekiyor canım. 1 dilimden bişey olmaz diyip şimdi de yiyebilirim ama ben hedefime ulaşınca yemek istiyorum... :KK66:

X