Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Aşk olsun neden tadı kaçsın. Dertleşmek istersen dinleriz. Açıktan yazmak istemezsen özelden de konuşabiliriz. Hepimizin evliliğinde sorunlar oluyor. İnsanız sonuçta. Sorunu bilmiyorum ama pişmansa üzülüyorsa bence şansı hak eder. Ama dediğim gibi aldatma şiddet vs yoksa. Onlar affedildiği zaman maalesef tekrarlanıyor :KK43:
Cok guzel ozetlemis A Anka .

Boşandığım için ailem benle görüşmüyor. Zaten ailemden farklı bir şehirde yalnız yaşıyorum. Yapayalnızım bu şehirde. Evde kendi kendimi oyalıyorum

Boşandığım için ailem benle görüşmüyor. Zaten ailemden farklı bir şehirde yalnız yaşıyorum. Yapayalnızım bu şehirde. Evde kendi kendimi oyalıyorum
Bosandim derken evi ayirmisin anladigim kadariyla.arada ailen var ayri yerdesin bilemedim boyut degismis yani.
Yasamadan bilemeyiz zor bi durum.ne deyim canim senin adina cok uzuldum

Çok zor durum rabbim feraha çıkarsın inşallah bir an önce. :KK43: ailen de inşallah bi an önce seni anlar destek olur...

Biz 1 yıl önce nikah yaptık tayin için. 6 ay önce de düğün oldu. Zaten ayrı şehirlerdeydik. Tayinde çıkmadı. Teşekkür ederim iyi dilekler için

Biz 1 yıl önce nikah yaptık tayin için. 6 ay önce de düğün oldu. Zaten ayrı şehirlerdeydik. Tayinde çıkmadı. Teşekkür ederim iyi dilekler için
Yani tayin sorun olmamali.bak bizim dairede arkadasim var sozlesmeli evli esi istanbulda kendi burda tayin yok bisey yok .
Oda bekliyo kadrom gelsin oyuzden sana sozlesmelimisn diye sordum.

Konuyu değiştireyim :) omega 3 ü sütten sonra alınca bir şey olmaz değil mi? Her gün kahvaltıya süt içiyorum bu aklıma takılıyor.

Omega 3 iki sabah iki akşam yemeklerden sonra içmeye özen gösteriyorum. Bu doğru mudur?

İyi niyetiniz ve dinlediğiniz için teşekkür ederim. Kendimi daha iyi hissettim. Keşke sporda yapabilsem ama hiç enerjim yok

Konuyu değiştireyim :) omega 3 ü sütten sonra alınca bir şey olmaz değil mi? Her gün kahvaltıya süt içiyorum bu aklıma takılıyor.

Omega 3 iki sabah iki akşam yemeklerden sonra içmeye özen gösteriyorum. Bu doğru mudur?
Ben omega 3 u coenzimimde omega 3 oldugu icin 3tane sabah kahvaltidan sonra aliyorum. Aksam almiyorum.alabilirsin sorun olmaz.bende ilac alma sorunu var.unutuyorum.sabah hepsini alyom.oyuzden

Kizlar portakal kabugunuzu atmayin.caniniz sekerli biseymi istedi .1lt suya 1 portakal kabugunu ekleyn 1-2 dilimde limon kabugu icine 1 maden suyu ekleyin cok hos bisey olyo dun canim.sekerli bisey istiyodu aklima geldi yaptim.cok sukur dedim.seker krizinizi bu sekilde atlatabilirsiniz. Ayriyeten acayip bagursaklarinizin calistigini hossedeceksniz. Bununla birlikte c vit portakalin kabugunda gunluk c vit ihtiyacinizi da karsiliyosunuz.

Kızlar ben bu zincir kırmama.işini sevdim. Kendime bir diyet ve spor için bir de temizlik için yapacağım :KK66: biraz dağınığım da :-)

X