Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

napıyorsunuz kızçeler?ben dün yordum kendimi yürüyüşte bugün her yerim ağrıyoryapamicam sanırım bugün yürüyüş
ağrıması iyidir sakın yapmayım deme bak ben hem akşam hemde sabaha başladım benimde her yerim ağrıyor ama bu ağrılar geçiçi çünkü kaslarımızı uyardık.ve devam edersek kas oluşumuna başlayacak yağlarımız yanacak.kas kitlemiz ne kadar fazla olursa okadarda fazla enerji harcıyoruz,erkeklerin kadınlardan zayıf olmasının nedenide budur...

Kizlar selam ...
benim de her yanım ağrıyor bahar geldi kızım öğlen uykusundan uyanınca okul çıkışı iki gündür park bahçe geziyoruz yürüyüş yapiyoruz taa aksam eve giriyoruz. En sevdigim havalar ben ilkbahar ve yazi coook severim cok mutluluk verir bana.Sukurler olsun...
Hamlamışım ama bacaklarım fena ağrıyor okulda da dün nobetciydim.bugun de çıkacağız yine inş. Şimdi uyuyor.anne dinlensin az.kahve zamani

kızlar benim sipariş verdiğim 40 beden elbise 38 beden geldi

Olsun zaten kilo vereceksin olmadi sonra giyersin tabi sen bilirsin degistirme geri yollama sansin da var bildigim kadariyla. Gule gule kullan....
göndereyim dedim de eşimde senin söylediklerine benzer şeyler söyledi boşver dolabına koy bir zaman sonra giyersin dedi.bende öyle yaptım.

Ayyy çok güzel canım. Güle güle kullan... 38 beden olunca ben de alacağım Benim de aklımda. Eşime diyorum ki bana 3000 falan hazırla 38 beden olunca çılgınlar gibi alışveriş yapacağım
İNşallah bebeğim yaparsın eneden olmasın..inan yemediğine şükredeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…